Çerkezköy Ticaret Merkezinde bulunan iş yerinin önünde gerçekleşen açılış törenine Yamanlar Oto Ekspertiz Kurumsal Sahibi Ferdi Gökçe, Cumhur İttifakı Çerkezköy Belediye Başkan Adayı Abdullah Öğe, İYİ Parti Çerkezköy Belediye Başkan Adayı Yasemin Altın Erseçkin, Yeniden Refah Partisi Çerkezköy Belediye Başkan Adayı Bünyamin Sönmez, Gelecek Partisi Çerkezköy Belediye Başkan Adayı Nadir Tür, Deva Partisi Çerkezköy Belediye Başkan Adayı Yunus Kara, STK temsilcileri, Sosyal Medya Fenomeni Ünal Turan ve çok sayıda vatandaş katıldı.

“ÇERKEZKÖY’E İŞLETMEMİZİN HAYIRLI UĞURLU OLMASINI DİLİYORUM”

Müjgan Serkan Karagöz Anaokulunda dondurma şenliği Müjgan Serkan Karagöz Anaokulunda dondurma şenliği

Açılış öncesi konuşma gerçekleştiren Yamanlar Oto Ekspertiz Kurumsal Sahibi Ferdi Gökçe, Biz herkese isim hakkı vermiyoruz ama bu kardeşlerim hak etti. Çerkezköy’e işletmemizin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Aaa

‘’BU İŞLETME ÖNCE SAHİPLERİNE SONRA SİZLERE HAYIRLI OLSUN’’

Açılışta ilk olarak konuşma gerçekleştiren Sosyal Medya Fenomeni Ünal Turan, ‘’Buradan Çerkezköy’ün gençlerine selam iletiyorum. Bu işletme önce sahiplerine sonra sizlere hayırlı olsun. Buraya gelirken yabancılık çekmeyin. Kendi dükkanınız, kendi mekânınız gibi gönül rahatlığıyla gelebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı burada giderebilirsiniz. Allah helal yoldan para kazanmayı nasip etsin. Hayırlı uğurlu olsun İnşallah.’’ İfadelerini kullandı.

Açılış1

‘’ALLAH HAYIRLI BOL BEREKETLİ İŞLER NASİP ETSİN’’

İşletme sahiplerine hayırlı olsun dileklerinde bulunan Cumhur İttifakı Çerkezköy Belediye Başkan Adayı Abdullah Öğe, ‘’Bu arkadaşların cesaret edip Çerkezköy’de işletme açacaklarına şimdi hep birlikte şahitlik edeceğiz. İnşallah daha iyi Çerkezköy, daha yaşanabilir bir Çerkezköy olmasında da esnaf olarak bir katkısı bulunuyor arkadaşların. Allah hayırlı bereketli işler nasip etsin diyorum. Araçlarımızı oto ekspertize buraya getiriyoruz. Bu arkadaşlarımıza güveniyoruz. Hayırlı bol bereketli işler diliyorum.’’ dedi.

Açılış5

“İŞLETME HAYIRLARA VESİLE OLSUN İNŞALLAH”

Bir diğer hayırlı olsun dileklerini ileten İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Yasemin altın Erseçkin, “Gençleri arkamıza almamız için otomotiv sektöründe bu camiada olmamız gerekiyor. Onların yanında olmamız gerekiyor. Dolayısıyla burada bu iki genç arkadaşımın yanlarında olmak istedik. İşletme hayırlara vesile olsun İnşallah. Tüm gençlerimizde bu yatırımcı kardeşlerimize desteğe bekliyoruz.’’ ifadelerini kullandı.

Açılış3

Onur Gacal ve Tamer Yavaş ise özel günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm katılımcılara teşekkür etti.

Açılış2

Konuşmaların ardından açılış kurdelesi kesildi.  

Açılış4

Muhabir: Mualla İclal Aldoğan