Star Tv'nin merakla beklenen yeni dizisi "Yan Oda", takvim değişikliğiyle izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin gösterim tarihi, daha önce duyurulandan farklı olarak 9 Mart Cumartesi olarak güncellendi.

'Kanseri Yenmek için Birlikte Tutunalım Hayata' etkinliği düzenlendi 'Kanseri Yenmek için Birlikte Tutunalım Hayata' etkinliği düzenlendi

"Yan Oda" Kadrosu ve Yapımcı Bilgileri

OGM Pictures tarafından hayata geçirilen "Yan Oda"nın kadrosunda, Türk televizyon dünyasının sevilen yüzleri yer alıyor. Şevval Sam, Caner Cindoruk ve Nazan Kesal gibi isimlerin yanı sıra, Onur Seyit Yaran, Derya Pınar Ak gibi genç yetenekler de dizide önemli roller üstleniyor. Ekip, Bülent Polat, Nezaket Erden, Nazlı Çetin, Nilsu Yılmaz, Samet Kaan Kuyucu, İrem Kübra Bakırtaş ve Melek Baykal gibi isimlerle daha da güçleniyor.

Yönetmen ve Senaryo Ekibi

"Yan Oda"nın yönetmen koltuğunda, Çağrı Vila Lostuvalı oturuyor. Dizinin hikayesi ise Mehmet Barış Günger, Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı'nın kaleminden çıkıyor. Bu dinamik ekip, izleyiciyi sürükleyici bir hikaye ile buluşturmayı hedefliyor.

Dizinin Konusu

Sevgi Ersoy (Şevval Sam), kariyerinde düşüş yaşayan ünlü bir televizyon sunucusudur. Fikret Alabey (Caner Cindoruk) ile ani bir evlilik yapar. Bu sıra dışı birliktelik, her iki tarafın da daha önce yaşadığı mutsuz evliliklerin ardından, yeni bir başlangıç yapma arzusunu temsil eder. Ancak bu yeni başlangıç, düşünüldüğü kadar kolay olmayacaktır. Fikret ve Sevgi'nin aileleri, birbirinden tamamen farklı dünyalara ait insanlardır. Bu iki ailenin aynı çatı altında yaşamaya başlaması, beklenmedik zorluklar ve komik durumlar yaratır. Özellikle de Taylan (Onur Seyit Yaran) ve Şelale (Derya Pınar Ak) isimli çocukların yan odalarda yaşamak zorunda kalışları, hikayeye eğlenceli bir boyut katıyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ