Kanal D'nin sevilen dizisi Yargı, nefes kesen 93. bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitledi. Dizinin son sahnesinde Ilgaz, davasına baktığı şüphelinin tuttuğu kiralık katil tarafından kaçırıldı. Otoparkta bulunan kan izlerinin Ilgaz'a ait olduğunun ortaya çıkmasıyla birlikte izleyiciler, "Ilgaz öldü mü?" sorusunun cevabını merakla aramaya başladı. Peki, Yargı 94. bölüm fragmanı izle Kanal D yayınlandı mı? Büyük finale son 2 bölüm kala, Ilgaz ve Ceylin'in kaderi ne olacak?

Yargı 93. Bölümde Neler Yaşandı?

WhatsApp Çöktü Mü, Sorun Mu Var? WhatsApp "Bağlanılıyor" Sorunu Nedir, Nasıl Düzelir? WhatsApp Çöktü Mü, Sorun Mu Var? WhatsApp "Bağlanılıyor" Sorunu Nedir, Nasıl Düzelir?

Yargı 93. bölümde, Ilgaz'ın Yeliz'in peşine düşmesi onu tehlikeli bir tuzağa çekti. Kendine has yöntemleriyle bilinen ve bir türlü yakalanamayan psikopat katil, Ilgaz'ı kaçırmayı başardı. Ceylin, Ilgaz'ın gün boyunca attığı adımları titizlikle takip ederken, evde Ilgaz'ı sürekli soran ve sayıklayan Mercan ile baş etmeye çalıştı.

Duruşma günü gelen Çınar için ise, içeriden çıkmasının anahtarı olan Dilan'ı bulmak ve ifade vermesi için ikna etmek gerekiyordu. Diğer yandan Yekta, Bülent'ı yakalama planında ters köşe olmak üzereyken, iyice köşeye sıkışmış ve harekete geçmek zorunda kalmıştı. Osman ise kendi planında kararlılıkla ilerlerken, beklenmedik bir engelle karşılaştı.

Bölümün son sahnesinde Ilgaz, ölümünün nasıl olmasını istediğini soran katille karşı karşıya kaldı. Sevdiklerinin yanında olmadığı bir dünyada her yanıtın anlamsız olduğunu düşünen Ilgaz, katilin sorusuna nasıl bir cevap verecek?

Yargı 94. Bölüm Fragmanı İçin Meraklı Bekleyiş

Yerel seçim nedeniyle bu hafta yayınlanmayacak olan Yargı dizisinin yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyor. 19 Mayıs 2024 Pazar akşamı Kanal D'de ekrana gelecek olan Yargı 94. bölüm fragmanının yayınlanmasıyla birlikte, Ilgaz'ın akıbeti hakkında daha fazla ipucu elde etmeyi umuyoruz. Ceylin, Ilgaz'ı bulabilecek mi? Yekta ve Osman'ın planları ne olacak? Tüm bu soruların cevabı, Yargı 94. bölümde!

Kaynak: HABER MERKEZİ