Yaşlılara bayram sürprizi

Kurban Bayramı nedeniyle Özel Trakya Bakım Merkezi'ni ziyaret eden Belediye Başkan Yardımcısı Levent Yıldırım, burada kalan yaşlıların Kurban Bayramını kutlayarak, çeşitli hediyeler verdi.

Yaşlılara bayram sürprizi

Çerkezköy Bakış-Fatih Mahallesi Şehit Teğmen Akın Akın Caddesi üzerinde bulunan Trakya Bakım Merkezi’ni ziyaret eden Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Levent Yıldırım, burada kalan yaşlı ve engelli vatandaşlarımızı ziyaret ederek, Kurban Bayramlarını kutladı.

“SELAM VE SEVGİLERİNİ GETİRDİM”

Bakım Merkezi’nde kalan vatandaşlar ile sohbet eden ve çeşitli hediyeler veren Belediye Başkan Yardımcısı Levent Yıldırım, “Sizlere Belediye Başkanımız Vahap Akay’ın selamlarını ve sevgilerini iletiyorum. Kendisi Büyükşehir Meclis toplantısı nedeni ile gelemedi, hediyelerini gönderdi” dedi.

NİCE BAYRAMLARA

“Bakım Merkezi’nde kalan yaşlılarımız bizler için çok değerli ve her zaman yanlarındayız” diyen Yıldırım, “Sizler bizim için çok değerlisiniz. Sizlerin her zaman yanınızdayız. Bir isteğiniz, dileğiniz olursa bizimle irtibat kurmanız yeterli. Hepinizin Kurban Bayramı mübarek olsun. Sağlık, huzur içinde nice bayramlar diliyorum” dedi.