Yeşilay Başkanı Soykırlı oldu

Yeşilay Tekirdağ İl Başkanlığı Yönetim Kurulu bünyesinde yapılan görev değişimi sonucunda Yeşilay İl Başkanı, Yönetim Kurulu Üyesi Zafer Soykırlı oldu.

Yeşilay Başkanı Soykırlı oldu

Çerkezköy Bakış - Yeşilay İl Başkanlığı Yönetim Kurulu bünyesinde görev değişimi yapıldı. Yönetim Kurulu Üyesi Zafer Soykırlı Yeşilay il başkanı oldu.
Başkanlık devir teslimi sonrasında Sadık Baş "Yeşilay Başkanlığımız bünyesinde yapmış olduğumuz görev bir bayrak yarışıydı. Görevimiz süresince bilgi ve tecrübelerimiz doğrultusunda elimizden geldiğince Yeşilay’ımızı ön plana çıkarma gayesiyle enerjimizi yansıttık.  Yeşilay Derneğimizin görev alanına giren konularda en iyi hizmeti verebilme gayesiyle gerekli çalışmaları yaptık.  Süreç içerisinde desteklerini esirgemeyen kişi, kurum, kuruluşlar ve bütün dostlarımıza canı gönülden teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyoruz. Bundan sonraki süreçte de birlikte olacağız, biriz, beraberiz. Yeşilay’ımızın başarısı için elimizden gelen en üstün gayret ile her daim maddi ve manevi olarak Zafer Başkanımızın yanındayız. Yeşilay’ımıza, ilimize ve ülkemize hayırlı olsun" dedi.

“ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Yeşilay İl Başkanı görevine getirilen Zafer Soykırlı da "Bağımlılıkla mücadelede ulusal ve uluslararası düzeyde öncü rol oynayan bir Yeşilay olma vizyonumuzu, paydaş kurumlarımızın çok kıymetli destekleri ile daha ileri taşıma gayesiyle çalışmaya devam edeceğiz. İnsan onurunu, saygınlığını temel alan, toplumu, gençliği ayrım gözetmeden zararlı alışkanlıklardan korumak için çalışan, milli, ahlaki değerleri gözeterek, bilimsel metotlar kullanarak tütün, alkol, uyuşturucu madde, teknoloji, kumar vb. bağımlılıklarla mücadele eden, önleyici, rehabilite edici halk sağlığı ile savunuculuk çalışmaları yürüten bir sivil toplum kuruluşu olma misyonumuz doğrultusunda almış olduğumuz bayrağı daha ileriye taşıma gayesiyle, dur-durak bilmeden çalışmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle 4 yıl önce şahsımı Yeşilay İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyeliğine layık görerek Yeşilay ailemiz bünyesine katılmamı sağlayan kurucu başkanımız Sayın Şener Çelikayar' a, beni bu ulvi göreve layık gören Sadık Baş başkanıma ve kıymetli yönetim kurulu üyelerimize canı gönülden teşekkür ediyor, minnet ve şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.