Yılmaz'dan Kozuva'nın çağrısına 'iki şartlı' cevap

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Meclis üyesi ve başkan adayı Rahmi Yılmaz, Süleyman Kozuva ve Ahmet Çetin'in aday olmaması durumunda kendisinin aday olmayacağını, genç ve kadınların önünü açmaya her zaman hazır olduğunu söyledi.

Yılmaz'dan Kozuva'nın çağrısına 'iki şartlı' cevap

Çerkezköy  Bakış-Çetin Group Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çetin’in adaylığını açıklaması, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva’nın da Rahmi Yılmaz’ın aday olması durumunda kendisinin de aday olacağını açıklayarak Yılmaz’a yönelik yaptığı “Yeni ve genç arkadaşlarımızın önünü açalım.” çağrısına Yılmaz’dan cevap gecikmedi.

İKİ ŞART KOŞTU

Çerkezköy Bakış Gazetesi’nin telefonla ulaştığı, adaylık ve Kozuva’nın çağrısıyla ilgili görüşlerini sorduğu Yılmaz, adaylığını açıklayan Çetin’e hayırlı olsun dileklerini iletti. Kozuva’nın çağrısına aynı şekilde bir çağrı yaparak karşılık veren Yılmaz, “Eskilerden bahsetmiş Süleyman Kozuva, kendisi de Ahmet Çetin’de bende eskiyiz. İkisi de aday olmazsa bende aday olmam. Üçümüz birlikte çıkalım basın açıklaması yapalım ve aday olmadığımızı açıklayalım. Bir diğer şartım da seçimlerin ÇTSO binasında değil bir devlet kurumunda, okulda yapılması yönünde. Bu iki şartım kabul olursa aday olmam. Gençlerin ve kadınları da önünü açalım.” dedi.
 

Yorumlar 3
İbrahim dağlı 07 Haziran 2022 08:22

Süleyman kozuva devam etmeli uluslararası vizyon sahibi

Kaan Türkyılmaz 06 Haziran 2022 09:32

bir de yorum yazın demişler...Yazılan yorumlar yayınlanmıyor ki...

Kaan Türkyılmaz 05 Haziran 2022 00:22

Rahmi Yılmaz yıllardır seçim kaybediyor. Bence ticari hayatta en başarılı kim olursa ÇTSO Başkanlığını'da o yürütmeli. Süleyman KOZUVA ticari hayatta mevcut isimler arasında en başarılı olanı. Bu çerçevede ÇTSO üyelerini başarıya ulaştıracak en verimli projeleri ancak KOZUVA hayata geçirebilir. Rahmi Yılmaz yıllardır seçilemiyor. Bu oda üyelerinin Yılmaza inanmadıklarını gösteriyor. İşi ehline bırakmak lazım. Süleyman Kozuva bilgisiyle tecrübesiyle ticari hayattaki başarısıyla oda üyelerinin çıkarlarını koruyacak en iyi isim bence. Rahmi Yılmazın saplantılı bir şekilde her dönem aday olmaktan vazgeçerek isminin daha fazla küçük düşmesine engel olması lazım.