Yüksel: Gereken cevabı alacaklardır

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel, Kayseri Erciyes Üniversitesi önünde meydana gelen hain terör saldırısında şehit düşen askerlerimiz adına taziye mesajı yayımladı.

Yüksel: Gereken cevabı alacaklardır

Çerkezköy Bakış - AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel, Kayseri Erciyes Üniversitesi önünde meydana gelen hain terör saldırısında şehit düşen askerlerimiz adına taziye mesajı yayımladı.

İL BAŞKANI YÜKSEL MESAJ YAYIMLADI

Cüneyt Yüksel mesajında şu ifadelere yer verdi: “İnsanlık onuruna, şerefine ve haysiyetine sığmayan, savunmasız insanlara kahpece kurulan tuzak ile Kayseri’de gerçekleşen hain terör saldırısı neticesinde hayatlarını kaybeden şehitlerimize Allahtan rahmet, geride bıraktıkları kederli ailelerine sabır, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.

“HAK ETTİKLERİ CEVABI HER DAİM ALACAKLARDIR”

Milletimiz yüz yıllar boyunca birlik ve beraberlik içerisinde yaşadığı bu cennet vatanda, her türlü hainliğe, kahpeliğe karşı yedi düvele meydan okumuş, dik durmuş, eğilmemiş ve bu şeref yoksunlarına hiçbir zaman pabuç bırakmamıştır.
Bu hain saldırılar Asil Milletimizin Birlik ve Beraberliğini hedef almaktadır. Dahili ve harici bedbahtların bu oyunları yüzyıllardır değişik zaman ve şekillerle sahnelenmektedir. Tarihimiz boyunca her yaptıkları saldırıların karşılığını misli ile alan bu aşağılık güruh, Dünya var olduğu sürece de bu Asil Milletin Kahraman evlatlarınca hak ettikleri cevabı her daim alacaklardır.

“TOPYEKÜN MÜCADELE EDECEĞİZ”

Cumhurbaşkanımız  Sayın Recep Tayyip Erdoğan "Terör örgütlerine karşı, milletimizle birlikte, bir milli seferberlik ruhu içerisinde hep birlikte kararlılıkla mücadele edeceğiz. Gün farklılıklar üzerinden kısır çekişmelerle enerjimizi heba etme, kavga etme değil, "Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet" ilkeleri çerçevesinde bir olma, beraber olma, kardeş olma, hep birlikte Türkiye olma günüdür" demiştir.  Dolayısı ile bizlere düşen görev Cumhurbaşkanımızın işaret ettiği üzere, bir ve beraber olarak, seferber olmak, teröre karşı top yekun mücadele etmektir. Milletimizin başı sağolsun.’’

Yorumlar 1
Uzman 17 Aralık 2016 17:47

Ah.bu şarkıların gözü kör olsun