İstanbul Valisi Gül, Tekirdağ Valisi Soytürk'ü ziyaret etti İstanbul Valisi Gül, Tekirdağ Valisi Soytürk'ü ziyaret etti

Cüneyt Yüksel, Cumhur İttifakı Şarköy Belediye Başkan Adayı Görkem Gökkaya, Şarköy İlçe Başkanı Engin Sadunoğlu, Cumhur İttifakı’nın yöneticileri ve teşkilat mensupları ile Mürefte Zeytin Satış Tarım Kooperatifi Genel Kurulu’na katıldı.

Genel Kurulda Şarköy’ ün tarihini, kültürünü ve ekonomisini besleyen üreticilerle bir araya gelen Yüksel, üreticilerin talep ve beklentilerini dinleyerek, ihtiyaçlara yönelik çözümler üretileceğini ve sürdürülebilir bir gelecek için Şarköy için hazırlanan güzel projelerde son noktaya gelindiğini bildirdi.

Duraklama Dönemi Sona Eriyor

ŞARKÖY İLE İLGİLİ HAYALLERİMİZİ GERÇEKLEŞTİRECEĞİMİZ PROJELERİMİZLE GELİYORUZ

Tekirdağ’da Büyükşehir olarak geride kalan 10 yıldaki duraklama döneminin sona ereceğini belirten Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel , " Şarköy ile ilgili hayallerimizi gerçekleştireceğimiz projelerimizle geliyoruz. Görkem Gökkaya Başkanımız ile bu projelerimizi birlikte hayata geçirebileceğiz ifadelerinde bulundu. 

“ŞARKÖY’ÜMÜZÜN BU DÖNEM YILDIZININ PARLAYACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM”

Yüksel, projeleri ile birlikte Şarköy’de hayata geçireceği yatırım ve hizmetler hakkında kısa notlar verdi.  Şarköy İlçe belediyesinin hizmetleri noktasında gerekli hizmetleri yapmadığını ancak 1 Nisandan itibaren Cumhur İttifakı gücü ve birlikteliği ile Şarköy ilçesinin daha fazla hizmetleri ile tanışacağını belirtti. Yüksel, “Cumhur İttifakının birlikteliği ile Görkem Başkanımla ilçemize daha fazla, güzel yatırımlar yapacağımızdan şüphem yok. Şarköy’ümüzün bu dönem yıldızının parlayacağını düşünüyorum" dedi.

PROJELERİMİZİ TÜM HEMŞERİLERİMİZE DUYURACAĞIZ

Genel Kurul toplantısı ardından Hoşköy ve Eriklice mahallelerinide ziyaret eden Yüksel ilçe sakinleri ve Esnafları ziyaret etti. İlçede ve mahallelerde kendisine gösterilen yoğun ilgiden çok memnun olduğunu dile getiren Cüneyt Yüksel, Şarköy ilçemiz ve tüm mahallelerimiz için hazırladığımız proje kitapçıklarımız hazırlanıyor, inşallah en kısa sürede tüm ilçelerimizde gerçekleştireceğimiz projelerimizi lansman toplantısı ile tüm hemşerilerimize duyuracağız dedi.

TÜM GENÇLERİMİZE 2 GB İNTERNET HEDİYE EDİYORUZ

Şarköy ilçesi ve mahallelerde yaptığı seçim çalışmalarında gençler tarafından da yoğun ilgi gören Cüneyt Yüksel’den gençler, 2 GB internet talebinde bulundu. Sosyal Medya hesaplarından gençlere çağrılarda bulunan Yüksel, “Yaş sınırı olmaksızın tüm gençlerimize 2 GB internet hediye ediyoruz. İlçelerimizde yaşayan tüm gençlerimiz beni gördükleri her yerde ücretsiz internetlerini benden alabilirler.” İfadelerini kullnadı.

Yüksel Yoğun Ilgi3

Yüksel Yoğun Ilgi1

Yüksel Yoğun Ilgi

Muhabir: Tuba Turhan