11 yaşındayız

Çerkezköy'e farklı bir 'Bakış açısı' katmak için 11 Haziran 2012'de kurulan ve 20 Haziran 2012 tarihinde ilk sayısını çıkaran Çerkezköy Bakış Gazetesi, 11 yaşına girdi. 3 bin 67'nci sayısını geride bırakan Bakış, siz değerli okurlarımızdan aldığı güçle yoluna emin adımlarla ilerliyor.

11 yaşındayız

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Bakış Gazetesi, ilçenin ve bölgesinin nabzını tutmayı sürdürüyor. Gündem oluşturan haberleri, canlı yayınları ile 10 yıldır ilçenin en çok okunan gazetesi olan Çerkezköy Bakış Gazetesi 11. yaşına girmenin mutluluğunu yaşıyor.

“DOLU DOLU 11 YILI GERİDE BIRAKTIK”

Çerkezköy Bakış Gazetesi imtiyaz sahibi Mehmet Akif Aldoğan, gazetenin kurulduğu ilk günün gözlerinin önünde canlandığını belirterek, “Dolu dolu 11 yılı geride bıraktık. Mesai arkadaşlarımın büyük katkı ve emekleriyle gazetemizi önemli bir marka haline getirdik. Biz Bakış ailesi olarak Çerkezköy’ün sesi olmaya, emek kenti olan Çerkezköy’de yaşayan vatandaşların sesini duyurmaya, bölgenin önemli gelişmelerini gazetemiz ve internet sitemiz üzerinden okurlarımıza aktarmaya devam edeceğiz. Gazetemizin bölgede önemli bir marka olmasındaki en büyük pay okurlarımızın bizi sahiplenmesidir. Bizleri yalnız bırakmayan tüm okurlarımıza teşekkür ediyorum. Hep birlikte nice yıllara inşallah” dedi.