CHP Çerkezköy Belediye Başkan adayı Vahap Akay seçim çalışmaları kapsamında Çerkezköy Cumhuriyet Başsavcısı Ali Ulvi Yılmaz, Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Adem Tuncel ile Namık Kemal Üniversitesi Çerkezköy Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ercan Buluş’u ziyaret etti.
TUNCEL’İ ZİYARET ETTİ
Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretler gerçekleştiren Akay’ın ilk durağı Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Adem Tuncel oldu. Burada görevi Murat Kocabıçak’tan devralan Tuncel’e yeni görevinde başarılar dileyen Akay, “Bu dönem göreve talip olduk ve yola çıktık. Süreç yaklaştıkça siyaset de hareketleniyor. Çerkezköy ve herkes adına hayırlı olsun. Kim daha iyi yapacaksa vatandaşımız görevi zaten o isme teslim edecektir” diye konuştu. Emniyet Müdürü Tuncel de, Akay’a başarılar dilerken, kendisini yeni gelmiş gibi hissetmediğini, Çerkezköy’ü tanıdığını ifade etti.PARTİÇİ ŞARTLAR BİZİ ADAYLIĞA GETİRDİ
Akay, konuşmasında, 2002 yılından beri parti içinde çeşitli görevler içinde bulunduğunu da kaydederek, “Bir önceki dönemde Milletvekili aday adayıydım. İlçe Başkanlığı yaptım. Parti içi şartlar bugün bizi bu noktaya getirdi” dedi.
ÇEMYO’YU DA ZİYARET ETTİ
Akay’ın son durağı Namık Kemal Üniversitesi Çerkezköy Meslek Yüksekokulu olurken, burada ÇEMYO Müdürü Yrd. Doç Dr. Ercan Buluş’la görüşen Akay ve partililer, karşılıklı fikir alışverişinin ardından ziyaretlerini tamamladı.


Editör: TE Bilisim