Akay'ın projeleri hazır

Çerkezköy Belediye Başkanı ve CHP'nin adayı Vahap Akay, 2 hafta içinde projelerini açıklayacak. Seçimin son 15 günü ise her mahallede miting yapacak ve 5 yılda yaptıklarını ve projelerini anlatacak.

Akay'ın projeleri hazır

Yerel seçimlere 2 ay kala, Çerkezköy’de siyasetin ateşi yükseldi. Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, ilçede her gün yaklaşık 4 ev ziyaret ederek burada vatandaşların istek, talep, öneri ve şikâyetlerini dinliyor.
Dün Akay, beraberindeki CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı, CHP Kadın Kolları Başkanı Gülşah İkizoğlu, CHP Gençlik Kolları Başkanı Uğur Can Avcılar ve partililer ile birlikte esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Akay ziyaretler sırasında, 5 yıl boyunca Çerkezköy Belediyesinin yaptığı yatırımlar ve çalışmaların yer aldığı dergiyi esnaflara verdi. Akay’ın şubat ayının ikinci haftası içinde projelerini kamuoyuna açıklayacak. Akay, 15 Mart’tan itibaren ise tüm mahallelerde miting yapacak ve 5 yılda yaptıklarını ve yeni dönem için hazırlanan projelerini anlatacak. Akay, daha önce Çerkezköy’ün meydanına bir meydan altı otoparkı yapacağını açıklamıştı. Yeraltı otoparkı da projelerin içinde olduğu öğrenildi.

Yorumlar 4
Kızılpınar lı... 01 Şubat 2019 16:25

Kızılpınar mahallesi kocameşe piknik alanı yolu çok berbat.garibanın gittiği tek yer orası.. yolu nu yaparsanız..hep tepe olmaz sayın başkanım.

Trakya lı.. 31 Ocak 2019 23:23

Tek yön derhal kaldırılmalı...

Yılmaz 31 Ocak 2019 02:42

Allah aşkına tek yön sevdanızdan vazgeçin başkanım 33 yaşında insanım karşıdan karşıya geçerken ecel terleri döküyorum biri yol veriyor tam geçerken digeri yandan son gaz bizim insanımızda trafik kültürü yok artık anlayın bunu

Palmiye.. 30 Ocak 2019 17:44

Sayın başkan.kızılpınar millet caddesi seyir konutları yolu nu yaptı.oylar Vahap Akay..a...sonunda annastık