Survivor All Star'da heyecan dorukta! Yeni dönemin başlamasıyla birlikte Murat Ceylan, bireysel performansların öne çıkacağı yeni oyun kurallarını açıkladı. Dokunulmazlık oyunu büyük bir mücadeleye sahne oldu ve ilk eleme adayı belli oldu. İşte detaylar...

Survivor All Star'da, bireysel performansların belirleyici olduğu yeni bir döneme geçildi. Murat Ceylan, "Survivor'da artık bireysellik başladı. Her biriniz kendinizden sorumlusunuz. Performansınız sizi bu dönemde takım sorumluluğu hissetmeden finale götürecek. Bundan sonraki tüm dokunulmazlık oyunlarında, geriye kalan 8 kişi düdüğümle birlikte ilk olarak sıralama oyunundaki gibi birer birer parkuru yapacak ve sürenizi tutacağım. Atışlar bittikten sonra arkadaşlar en iyi süre, en kötü süreyle eşleşecek. Yani; 1-8, 2-7, 3-6, 4-5 eşleşiyor. 2 olan bir üst tura çıkmaya hak kazanıyor ve arkadaşlar finalde rakiplerini eleyerek sadece bugün aranızdan bir kişi dokunulmazlık sembolünü alıyor. Sembolü kazanan kişi o gün dokunulmaz oluyor. Ertesi gün 2. dokunulmazlık oyununda dokunulmazlığı kalkıyor. Dokunulmaz olan kişi konseyde ilk eleme adayını belirliyor" dedi.

‘Birlikte Üret, Birlikte Yönet’ buluşmaları sürüyor ‘Birlikte Üret, Birlikte Yönet’ buluşmaları sürüyor

Dokunulmazlık oyununda büyük bir mücadele yaşandı. Yunus Emre ile Seda parkurda çarpıştı. Yunus Emre, 'İyi misin?' diye sordu. Seda ise 'Yok bir şey geçti, gel' diyerek yarışmaya devam etti. Atakan ve Nefise'nin yarıştığı oyunun sonunda, Atakan kendini yere bıraktı. Arkadaşları ne olduğunu merak edince Atakan, 'Sakat yerimi vurdum' dedi.

Dokunulmazlık Sembolü Batuhan'ın

Dokunulmazlık finalinde Nefise Karatay'a karşı 3-1 galip gelen Batuhan Karacakaya, dokunulmazlık sembolünün sahibi oldu. Batuhan, sembolü kazanarak Seda, Ogeday ve Nefise'nin ödülden faydalanmasını sağladı. Konseyde ise Batuhan, ilk eleme adayı olarak Avatar Atakan'ın ismini söyledi. Atakan, "Öncelikle Batuhan'ı tebrik ediyorum. Batuhan, finalin büyük adaylarından bir tanesi. Tabii bunun ilerisi var, ikinci oyunu var, düellosu var. Bir şeyler değişecek. Artık zaten her gün düellodayım gibi düşünüyorum." ifadelerine yer verdi.

Kaynak: HABER MERKEZİ