Başkan Albayrak incelemelerde bulundu

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, aralarında Kapaklı'nın da yer aldığı Muratlı ve Hayrabolu ilçelerinde Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ve yapımı devam eden çalışmaları yerinde inceledi. 

Başkan Albayrak incelemelerde bulundu

Çerkezköy Bakış  - İlk olarak Hayrabolu Katlı Yeraltı Otoparkı ile Rekreasyonel Sosyal ve Sportif Tesisi projelerinin inşaatlarında incelemelerde bulunan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Katlı Yeraltı Otoparkının açılışının 29 Ekim 2020 Cumhuriyet Bayramı’nda gerçekleştirileceğini belirterek, “İlçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi. 

Daha sonra Şalgamlı Mahallesinde Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Tarım Müzesini de inceleyen Başkan Albayrak, ardından Kapaklı Yeni İlçe Mezarlığı ve Muratlı ilçesindeki Yüzme Havuzu ve 15 Temmuz 2020 tarihinden itibaren vatandaşların hizmetine girecek olan İnanlı Mesire alanında da incelemelerde bulundu. 
Başkan Kadir Albayrak’a incelemeleri sırasında Etüt ve Projeler Dairesi Başkanı Alpaslan Kurtoğlu, Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Dr. Deniz Bozdoğan ile Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanı Yüksel Özdal da eşlik etti.