Haftanın son iş gününde televizyon ekranlarında yine dopdolu bir yayın akışı izleyicileri bekliyor. 10 Mayıs 2024 Cuma günü, sevilen dizilerin yeni bölümleri, heyecanlı yarışma programları ve gündüz kuşağının vazgeçilmezleri ile ekran başındakilere keyifli saatler vadediliyor. Kanal D, Show TV, TRT1, TV8, Star TV, ATV ve FOX gibi önde gelen kanalların yayın akışında neler olduğunu merak ediyorsanız, doğru yerdesiniz. İşte 10 Mayıs 2024 Cuma günü televizyon ekranlarında öne çıkan programlar ve diziler:

Arka Sokaklar, Yalı Çapkını, Kızılcık Şerbeti ve Daha Fazlası!

Dizi severler bu akşam da ekran başına kilitlenecek. Kanal D'nin uzun soluklu fenomen dizisi Arka Sokaklar, yeni bölümüyle yine nefes kesecek. Star TV'nin reyting rekortmeni dizisi Yalı Çapkını, entrikalar ve aşk dolu yeni bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Show TV ekranlarında ise Kızılcık Şerbeti'nin yeni bölümü, aile içi çatışmaları ve duygusal anlarıyla yine çok konuşulacak.

Kaplumbağayı zabıta ekipleri kurtardı Kaplumbağayı zabıta ekipleri kurtardı

ATV ekranlarında sevilen dizi Ateş Kuşları, yeni bölümüyle izleyicileri yine ekran başına kilitlemeye hazırlanırken, TRT 1'de ise Karaağaç Destanı, tarihi atmosferi ve güçlü hikayesiyle dikkat çekiyor.

Survivor All Star 2024 Heyecanı Devam Ediyor!

Yarışma programlarını sevenler için de seçenekler bol. TV8 ekranlarında Survivor All Star 2024 heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Ünlüler ve gönüllüler takımının zorlu mücadeleleri, ada konseyindeki gerilim ve sürpriz gelişmeler yine izleyicileri ekrana kilitleyecek.

Gündüz kuşağında ise birbirinden renkli programlar izleyicileri bekliyor. Kanal D'de Neler Oluyor Hayatta?, ATV'de Müge Anlı ile Tatlı Sert, Show TV'de Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme ve Star TV'de Zahide Yetiş ile Yeniden Başlasak gibi programlar, güncel konuları ve yaşam hikayeleriyle yine izleyicilerin ilgi odağı olacak.

Kaynak: HABER MERKEZİ