Kapaklı Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü kültür sanat alanında yaptığı çalışma ve düzenlediği etkinliklerle toplumun her kesimine ulaşmaya devam ediyor. Ücretsiz olarak düzenlenen etkinlikler 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel dünyaca ünlü keman sanatçısı Canan Anderson konseri ile devam etti.

MÜZİK RESİTALİ SUNDU

Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen konserde sahne alan ünlü keman sanatçısı Canan Anderson, katılımcılara unutulmaz müzik resitali sundu. Konser sonunda miniklerle birlikte de keman çalan Anderson, Kapaklı’da konser vermekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Abdurrahman Önül, Çerkezköy’e maneviyat dolu bir gece yaşattı Abdurrahman Önül, Çerkezköy’e maneviyat dolu bir gece yaşattı

Performansından dolayı ünlü sanatçıyı tebrik eden Başkan Çetin, “Güzel Kapaklımızda 14 Şubat’ı muhteşem bir konserle kutladık. Kemanıyla bizlere harika bir müzik ziyafeti sunan dünyaca ünlü keman virtüözü Sn. Canan Anderson’a teşekkür ediyorum. Bir teşekkürü de her etkinliğimize yoğun ilgi gösteren kıymetli hemşehrilerime iletiyorum.” dedi.

Canan Anderson Keman1

Muhabir: Mualla İclal Aldoğan