Amazon'daki bitki melodileri ziyaretçilerle buluştu Amazon'daki bitki melodileri ziyaretçilerle buluştu

ÇAYKUR'un 1072 mevsimlik işçi alımı için düzenlediği kura çekilişi 14 Mayıs 2024 tarihinde gerçekleşti ve sonuçlar merakla bekleniyor. Binlerce kişinin başvurduğu ÇAYKUR işçi alımı için Rize Gençlik ve Spor Salonu'nda noter huzurunda yapılan kura çekilişinde, beden işçisi, çay eksperi, engelli geçici işçi ve eski hükümlü geçici işçi kadroları için asil ve yedek listeler belirlendi. ÇAYKUR kura sonuçları isim listesinin açıklanmasıyla birlikte işe alınacak adaylar belli olacak.

ÇAYKUR işçi alımı kura sonuçları sorgulama işlemleri, başvurularını e-Devlet, Alo 170 ve İŞKUR'un internet sitesi üzerinden gerçekleştiren adaylar tarafından yoğun ilgi görüyor. ÇAYKUR kura sonuçları ne zaman açıklanacak sorusuna yanıt arayan adaylar, heyecanla ÇAYKUR resmi internet sitesinden yapılacak açıklamayı bekliyor.

Çaykur 1072 İşçi Alımı Kura Sonuçları ve İsim Listesi Nasıl Öğrenilir?

1072 işçi alımı kura çekilişi sonuçları ve asil-yedek isim listesi, ÇAYKUR resmi internet sitesi üzerinden ilan edilecek. Adaylar, T.C. kimlik numaraları ve diğer kişisel bilgileriyle giriş yaparak sonuçları öğrenebilecekler. Aynı zamanda İŞKUR internet sitesi üzerinden de sonuçların duyurulması bekleniyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ