5 bin öğrenciye hediye edildi

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından 5 yıllık görev süresi boyunca kent genelinde ilkokula yeni başlayan toplam 5 bin öğrenciye çanta ve kırtasiye malzemesi hediye edildiğini ve ihtiyaç sahibi öğrencilere de kıyafet yardımında bulunulduğunu açıkladı.

5 bin öğrenciye hediye edildi

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediyesi tarafından ilçe merkezi ile Kızılpınar ve Veliköy Mahallelerindeki okullarda eğitim ve öğretime yeni başlayan ilkokul öğrencilerine 5 yıl boyunca çanta ve kırtasiye malzemesi hediye edildiğini kaydeden Belediye Başkanı Vahap Akay, “Beş yıl boyunca okula yeni başlayan öğrencilere verilmek üzere Belediyemiz tarafından temin edilen çanta ve kırtasiye malzemeleri okul yönetimlerine teslim edildi. Okul idarecileri de kendilerine teslim edilen çanta ve kırtasiye malzemelerini eğitim ve öğretim hayatına yeni başlayan öğrencilerimize dağıttı” dedi.
Akay ayrıca okul yönetimleri tarafından tespit edilen ihtiyaç sahibi öğrencilere de her eğitim öğretim yılı başında okul kıyafeti yardımında bulunulduğunu sözlerine ekledi.

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fredinin Merkürü
Fredinin Merkürü - 7 ay Önce

Ali ertem de zamanında yapsaydı da görseydik aslan. Yok belediye parasıyla reklam yok cart curt. tayyip yol reklamı yapıyor kendi cebinden mi yaptırıyo yolları

Erdal sevim
Erdal sevim - 7 ay Önce

Kimin parasıyla kime ne veriyorsun sayın vahap akay kendi reklamını belediyenin paralarıyla yapmana yuhh diyorum

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510