Allah bu birlikteliğimizi bozmasın

Çerkezköy Samsun Vezirköprülüler Sosyal Kültür ve Dayanışma Derneği geçtiğimiz hafta sonu düzenlediği piknik şöleninin ardından önceki akşamda sponsorlara yönelik teşekkür yemeği tertipledi. Programda konuşan Kapaklı Belediyesi Meclis Üyesi İrfan Demir, güzel bir birliktelik örneği sergilediklerini vurgulayarak “Allah bu birlikteliğimizi bozmasın.” dedi.

Allah bu birlikteliğimizi bozmasın
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Karadeniz Pide ve Kebap salonunda düzenlenen teşekkür yemeğinde dernek yönetimi davetlileri kapıda karşılayarak hepsiyle yakından ilgilendi.
YEMEĞE KATILIM YOĞUN OLDU
Çerkezköy Samsun Vezirköprülüler Sosyal Kültür ve Dayanışma Derneği düzenlenen piknik şölenlerinin ardından teşekkür yemeği düzenledi. Karadeniz Pide ve Kebap salonunda düzenlenen program saat 20.00’da başlarken, dernek yönetimi tüm davetlileri kapıda karşıladı. Çerkezköy Samsun Vezirköprülüler Sosyal Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Dursun Yıldız tüm davetlileriyle tek tek ilgilenerek teşekkür yemeğinde kendilerini yalnız bırakmadıkları için herkese teşekkürlerini sundu.
banner287
ETKİNLİKLER FESTİVAL HAVASINDA GEÇTİ
Kapaklı Vezirköprülüler Sosyal Kültür ve Dayanışma Derneği yönetiminde yer alan Kapaklı Belediyesi Meclis Üyesi İrfan Demir düzenlenen yemeğe ithafen yaptığı konuşmasında, iki hafta içinde 3 önemli şölen gerçekleştirdiklerini belirterek, “İlk olarak Kapaklı Vezirköprülüler Sosyal Kültür ve Dayanışma derneğinin düzenlendiği piknikte, daha sonra Saray Vezirköprülüler Sosyal Kültür ve Dayanışma Derneği’nin organize ettiği piknikte, son olarak da Çerkezköy Samsun Vezirköprülüler Sosyal Kültür ve Dayanışma Derneği’nin Tepe Emlak Konutlarında düzenlemiş olduğu piknik şöleniyle bir araya gelmiş olduk.” dedi.
ALLAH BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ BOZMASIN
Vezirköprülü iş adamları ve birlikte oldukları insanlarla birlik ve beraberlik içinde olduklarını sözlerine ekleyen Demir, “Hiçbir ayrımcılık olmadan bugün de derneğimizin incelikle düzenlediği teşekkür yemeğinde bir kez daha bir araya geldik. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmak isteyenlere fırsat vermesin.” şeklinde konuştu. Yemeğe katılan Vezirköprülüler ve etkinliklerin düzenlenmesinde sponsor olan firma yetkilileri hep birlikte fotoğraf çektirdiler. Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2014, 14:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510