Asil Tur Çerkezköy Temsilciliği açıldı

Asil Tur Çerkezköy Temsilciliği Çelebi Erkek Öğrenci Yurdu karşısında düzenlenen bir törenle açıldı. Pramid Grup bünyesinde faaliyet gösterecek olan Asil Tur Çerkezköy Temsilciliği, Hac ve Umre Organizasyonları düzenleyecek.

Asil Tur Çerkezköy Temsilciliği açıldı
ÇerkezköyBakış - Asil Tur Çerkezköy Temsilciliği yapılan açılışın ardından hizmete başladı.
AÇILIŞI YAPILDI
Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi İnan Sokak, Çelebi Erkek Öğrenci Yurdu karşısındaki Eker Apartmanı No:2’de faaliyet gösterecek olan Asil Tur Çerkezköy Temsilciliği’nin dün saat 13.30’da gerçekleştirilen açılışına Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, Kızılpınar Belediye Başkanı Faruk Korkmaz, Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Gökhan İnce, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ, AK Parti Tekirdağ İl Yönetim Kurulu Üyesi Sait Yazı, CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Metin Dönmez, Kızılpınar Belediye Meclis Üyesi Pir Murat Gök, Asil Tur ile Pramid Grup firma temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.
“HAYIRLI OLSUN’’
Açılış öncesinde Asil Tur Çerkezköy Temsilcisi Mehmet Çakı misafirlerini tek tek karşılayarak tümüyle yakından ilgilendi. İkramın ardından açılışa geçildi. Yapılan duanın ardından açılış kurdelesini Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem hayırlı olsun temennileriyle gerçekleştirdi.
banner287
HAC VE UMRE ORGANİZASYONLARI DÜZENLEYECEK
Pramid Grup bünyesinde faaliyet gösterecek olan Asil Tur Çerkezköy Temsilciliği hac ve umre organizasyonları düzenleyecek.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 13:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 6 yıl Önce

hayırlısı olsun allah yolunuzu açık etsin çerkezköyün böyle firmalara ihtiyacı vardı.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306