ÇEGİAD’dan sosyal sorumluluk projesi

Çerkezköy Genç İş Adamları ve Yöneticileri Derneği, bölgedeki çalışmalarının yanı sıra sosyal çalışmalara da hız verdi. ÇEGİAD üyeleri ilk çalışmasını Kızılpınar Atatürk İlkokulunda yaparken, çalışma kapsamında okulun masa ihtiyacı giderilerek ışıklandırma ve bahçe duvarının yapımı gerçekleştirildi.

ÇEGİAD’dan sosyal sorumluluk projesi
ÇerkezköyBakış - ÇEGİAD üyeleri sosyal sorumluluk projesi kapsamında ilk projesini Kızılpınar Atatürk İlkokulunda hayata geçirdi.
OKULUN EKSİKLİKLERİ GİDERİLDİ
Çerkezköy Genç İş Adamları ve Yöneticileri Derneği (ÇEGİAD) üyeleri bölgedeki sosyal çalışmalarına hız verirken, sosyal sorumluluk projesi kapsamında ilk çalışmasını Kızılpınar Atatürk İlkokulunda gerçekleştirdi. Kızılpınar Atatürk İlkokulunda yardım çalışmalarında bulunan ÇEGİAD üyeleri, Proje kapsamında okulun masa, ışıklandırma ve bahçe duvarının tamamlanması üstlenerek okul ihtiyaçlarını tamamladılar.
banner287
“KATKISI OLAN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUZ”
Proje kapsamında üç farklı ekip ile çalışan ÇEGİAD, çalışmaların tamamlanmasının ardından ÇEGİAD dernek danışmanı Emrihan Aydın, Okul müdürü Bedri Tunç ve okul aile birliği başkanı Nejdet Güçlüer’i ziyaret etti. Yapılan incelemeler sonunda ÇEGİAD Danışmanı Emrihan Aydın değerlendirmede bulunarak “Bölgemizde sosyal sorumluluk projeleri kapsamında ilk projemizi başarı ile tamamladık. Üyelerimizin desteği ile geleceğimiz olan öğrenci kardeşlerimizin eğitim gördüğü okulun eksiklerini gidermeye çalıştık. Umut ediyorum ki bu ve buna benzer projelerle ÇEGİAD, bundan sonraki süreçte daha aktif çalışmalara imza atacak. Derneğimiz adına katkısı olan herkese çok teşekkür ederim” dedi.
Haber: Emrah Çoğalan

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 16:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510