ÇEMYO’ya 3 öğretim görevlisi alınacak

Namık Kemal Üniversitesi Çerkezköy Meslek Yüksek Okulu akademisyen kadrosunu İşçi ve İş Güvenliği, Lojistik ve Büro Yönetimi ile Yönetici Asistanlığı Programları’na alacağı toplam 3 öğretim görevlisiyle genişletecek. Her bölüm için son başvurular bugün alınacak.

ÇEMYO’ya 3 öğretim görevlisi alınacak
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Namık Kemal Üniversitesi Çerkezköy Meslek Yüksek Okulu akademisyen kadrosunu genişletiyor.
3 BÖLÜME 3 ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ALINACAK
3 programı ikinci öğretim olmak üzere toplam 9 programı bulunan ÇEMYO’nun yeni alınacak öğretim görevlileriyle birlikte akademisyen kadrosunun daha da genişleyeceğini söyleyen ÇEMYO Genel Sekreteri Ali Ağbal, konu hakkında bilgilendirmede bulunarak “ İşçi ve İş Güvenliği, Lojistik ve Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Programlarına birer tane olmak üzere toplam 3 öğretim görevlisi alınacak.’’ Dedi.
SON BAŞVURU BUGÜN
Ağbal, İşçi ve İş Güvenliği, Lojistik ve Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Programları’na başvuruların bugün tamamlanacağını söyleyerek  ilgili bölümlere yüksek lisans eğitimi almış, Akademik Personel ve Lisansüstü Sınavı’ndan (ALES) 70 ve üzeri puan alanların başvurularının kabul edileceğini kaydetti.
banner287
“MESLEKİ ALANDA 2 YIL DENEYİM ŞART’’
İlgili bölümlere başvuracak adaylardan kamu veya özel sektörde en az 2 yıl iş deneyimi şartının aranacağını ifade eden Ali Ağbal şunları söyledi: “Başvuruda bulunacak olan adaylar arasında ALES’ten en yüksek puanı alandan az puanı alan adaylara doğru bir sıralama yapılacak. Sınavdan 70 alan bir adaya göre 90 alan adayın tercih edilebilirliği daha fazla olacak. Ayrıca, İşçi ve İş Güvenliği alanında öğretim görevlisi olmak isteyen adayların Çalışma Ekonomisi, Hukuk Fakültesi veya İşletme alanında lisans mezunu olmaları, İş Güvenliği alanında yüksek lisans yapmış olmaları şartı aranacaktır. Başvuruların ise sona ermesiyle birlikte ön değerlendirme yapılacak olup, bu değerlendirmeyi geçenler oluşturulacak olan jüri karşısına çıkacak.’’ Adayların başvuruları ÇEMYO Müdürlüğü tarafından kabul ediliyor.Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 14:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306