Devlet Hastanesi’ne 6 yeni kadro açıldı

Sağlık Bakanlığı’nın kurum içi naklen atama kuraları sonucu Çerkezköy Devlet Hastanesi’ne 6 yeni kadro açıldı. Beyin cerrahisi, cildiye, dahiliye, nöroloji, göğüs cerrahisi ve radyoloji uzmanı kadrolarına istek olması halinde hastanedeki uzman hekim sayısının 45’e yükselecek.

Devlet Hastanesi’ne 6 yeni kadro açıldı
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Kurum içi naklen atama kuraları sonucu Çerkezköy Devlet Hastanesi’ne 6 kadro açıldı.
UZMAN HEKİM SAYISI 45’E ÇIKACAK
Çerkezköy Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Necati Karaoğlu, kurum içi naklen ataması sonucu Çerkezköy Devlet Hastanesi’ne beyin cerrahisi, cildiye, dahiliye, nöroloji, göğüs cerrahisi ve radyoloji dalında kadrolar açıldığını söyleyerek “açılan kadrolara istek olması halinde uzman hekim arkadaşlarımız hastanemizde göreve başlayacaklar. Açılan kadrolara talep olup olmaması halinde hastanemizdeki uzman hekim sayısı 45’e yükselecek’’ dedi.
ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
Başhekim Karaoğlu, hastane yönetimi olarak hedeflenen amaçlar doğrultusunda çalışmalarını sürdürdüklerini kaydederek hem beyin cerrahlarının hem de kulak burun boğaz uzmanlarının kullanabilecekleri yeni bir ameliyat mikroskobu alacaklarını belirtti. Uzman Dr. Necati Karaoğlu, göz hastalıkları uzmanlarının da kullanabileceği bir cihaz almayı planladıklarının kaydederek “hastaların daha modern biçimde tedavilerinin gerçekleştirilmesi ve sağlık hizmetlerinden yararlanabilmeleri için hastanedeki iyileştirmeleri sürdürüyoruz.” ifadelerini kullandı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2014, 14:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510