Erdal Erzincan sevenleriyle buluştu

Çerkezköy Türk Müziği Kültür Evi Derneği konser etkinliklerini sürdürüyor.

Erdal Erzincan sevenleriyle buluştu
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Türk Müziği Kültür Evi Derneği tarafından Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Konferans Salonu’nda Türk Halk Müziğinin usta isimlerinden Erdal Erzincan konseri düzenlendi.

KATILIM YOĞUN OLDU

Türk Halk Müziğinin önde gelen isimlerinden Erdal Erzincan Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Konferans Salonu’nda düzenlenen konserde sevenleriyle buluştu. Saat 20.00’da başlayan konsere Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan ile çok sayıda müziksever katıldı.

banner287
“ORTAK HAREKET ETMELİYİZ”

Çerkezköy Türk Müziği Kültür Evi Derneği Başkanı Ali Günal Kahramanoğlu, kültür sanat etkinliklerine önem verdilerini belirterek Çerkezköy’de böyle etkinliklerin artırılması adına her türlü fikir alışverişine ve ortak çalışmaya açık olduklarını söyledi. Kahramanoğlu, konsere gelen sivil toplum kuruluşları temsilcilerine ve diğer sanatseverlere seslenerek derneklerinin ziyaret edilmesini ve çalışmalarında kendilerine destek olunmasını istedi. Ortak çalışarak Çerkezköy adına, kültür sanat adına daha fazla etkinlikler yapılabileceğini belirten Kahramanoğlu konuşmasının ardından sahneye Türk Halk Müziğinin usta isimlerinden Erdal Erzincan’ı davet etti.

TÜRKÜLERE EŞLİK ETTİLER

Bağlama virtüözü ve ses sanatçısı Erdal Erzincan sahneye çok sayıda izleyicinin alkışları eşliğinde çıktı. Bağlama dinletisinin ardından en sevilen türküleri seslendiren Erdal Erzincan yaklaşık 3 saat boyunca dinleyicileri mest etti. Sanatseverler de Türk Halk Müziği sanatçısı Erdal Erzincan’ın seslendirdiği şarkılara eşlik etti.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510