Erol Buz, Sabancı ile görüştü

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerine 4.Grup’tan Bağımsız Meclis Üyesi olarak hazırlanan Kapaklı’nın tanınmış iş adamlarından Akçansa Trakya Bölge Bayii Erol Buz, Akçansa Geleneksel İş Ortakları Toplantısı'na katıldı. Oldukça geniş bir katılımla gerçekleştirilen toplantıda Erol Buz, Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı ile bir süre sohbet ederek kendisine bölge hakkında genel bilgilendirmede bulundu.

Erol Buz, Sabancı ile görüştü
ÇerkezköyBakış - Kapaklı’nın tanınmış iş adamlarından Erbuz ve Erma Şirketleri’nin sahibi aynı zamanda Akçansa Trakya Bölge Bayii Erol Buz, Akçansa Geleneksel İş Ortakları Toplantısı'na katıldı.
KIBRIS’YA YAPILDI
KKTC'nin Gazimağusa kentinde gerçekleştirilen toplantıya Erol Buz dışında bölgemizden Atılım Beton’dan Ersin Danış ile Betonsa Trakya Bölge Müdürü Vedat Turgut katıldı.
banner287
SABANCI’YA BÖLGE HAKKINDA BİLGİ VERDİ
Oldukça geniş bir katılımla gerçekleştirilen toplantıda Erol Buz, Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı ile bir süre sohbet ederek, Sabancı’ya bölge hakkında bilgi verdi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 10:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
esnaf
esnaf - 6 yıl Önce

öyle sabancı ile görüşmek herkeze nasip olmaz allah seçimlerde yardimcin olsunnnn

samsunlu
samsunlu - 6 yıl Önce

erol buzun şirketinden alış veriş yapan bir müşteri olarak sayın erol beyi yükseklere taşıyan hemşerilerine destek olmasını sahip çıkmasını istiyoruz

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510