“Gereksizlerle devam…”

AK Parti İlçe Başkanı Ümit Kök’ün yeni yönetim kurulunu açıklamasının ardından ilk tepki AK Partili meclis üyesi Dilaver Burak’tan geldi. Burak’ın “Gereksizlerle devam” paylaşımı yeni yönetime tepki olarak yorumlandı.

“Gereksizlerle devam…”

Çerkezköy Bakış - 31 Mart tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimler sürecinde Belediye Başkan aday adayı olduğu için ilçe başkanlığından istifa eden Abdullah Öğe’nin yerine İlçe Başkanı olarak atanan Ümit Kök’ün yönetimi Genel Merkez tarafından onaylandı. Ümit Kök’ün başkanlığındaki yönetim kurulunda Adem Koç, Ahmet Aktan, Ahmet Hamza Akdoğan, Ali Memiş, Buket Er, Dilber Soydan Arı, Ercan Bulduk, Ercan Erdoğan, Erdem Amiş, Fatih Öceş, Fethi Yakan, Filiz Gören, Nihat Erim Mert, Nilgün Yaman, Nurettin Eser, Ömer Eroğlu, Ömer Yalvaç, Salih Azbay, Serdar Barkın, Serdar Hanedaroğlu, Şaban Çelen, Şerife Çiftçi, Ufuk Soydan ve Yunus Özekçi yer aldı.

banner287
AK Parti’nin yeni yönetim kurulunun açıklanmasının ardından ilk tepki AK Partili Çerkezköy Belediye Meclis üyesi Dilaver Burak’tan geldi. Burak’ın sosyal medya hesabından yaptığı “Değişen ne hiçbir şey. Bazı gereksizlerle devam” yazarak gülücük emojisi koyması şaşkınlığa yol açtı. Burak’ın bu paylaşımı yeni yönetime tepki olarak yorumlandı.

HESABINDAN KALDIRDI

Burak, bir süre sonra ise bu paylaşımını kaldırdı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 17:57

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bilge vatandaş
Bilge vatandaş - 3 ay Önce

Misal bi zamanlar sen gibi demi muhbir bırak.

Kasım
Kasım - 3 ay Önce

Bu gereksiz 7 haziran seçimi sonucu sevinç naraları atıyordu. Ak Partiden buna ne. Yada Ak Partide işe ne. Gitsin hayallerini kurduğu partiye.

Nigar Atman
Nigar Atman - 3 ay Önce

Dilaver Bey diyorsa vardır bir bildiği.

Hangisi
Hangisi - 2 ay Önce

Hangisi gerekli:)

Enteresan
Enteresan - 3 ay Önce

Bu arkadaş chp’den meclis üyesi olursa şaşırmayın.

Ak partili
Ak partili - 2 ay Önce

Çok boş yapmış

Rte
Rte - 3 ay Önce

Kızmayın adama bu da çoğu insan gibi kendini çok önemli görüyo. Partinin üzerinde görüyo kendini sanırım. Bunun gibi çooook war.

admin
admin - 2 ay Önce

eğer süleyman kozuva belediye başkanı olursa yardımcısı FARUK KORKMAZ olacak haberiniz olsun

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306