Güneş fast food hizmete girdi

Güneş Cafe Fast Food Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi karşısında düzenlenen törenle açıldı.

 Güneş fast food hizmete girdi
Güneş Cafe Fast Food Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi karşısında  karşısında düzenlenen törenle açıldı. Açılışta konuşan işletme ortakları İbrahim Coşkun ile Cengiz Akçay, “Bölgemizde böyle bir işletme yoktu, öğrenciler merkeze kadar gitmek zorunda kalıyordu. Öğrencilere ucuz ve kaliteli hizmet vermek istiyoruz” dediler.

Çerkezköy Bakış -
Güneş Cafe Fast Food Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi karşısında hizmete girdi.
AÇILIŞ YAPILDI
Dün saat 15.00’da yapılan açılışa Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Bozdağ,  Belediye Meclis Üyesi Nurettin Yekeler ile çok sayıda davetli katıldı.


“UCUZ VE KALİTELİ HİZMET VERMEK”
Güneş Cafe Fast Food işletme ortakları İbrahim Coşkun ve Cengiz Akçay yaptıkları açıklamada, “Öğrencilere ucuz ve kaliteli hizmet vermek istiyoruz. Bu bölgede böyle bir yer yoktu ve öğrenciler merkeze kadar gitmek zorunda kalıyordu. Kolaylıkla ihtiyaçlarını sağlamak için böyle bir yerde işletme açmak istedik.” Diye konuştu.
İKRAMDA BULUNULDU
Yapılan açılışta kurdele kesiminde konuşan Çerkezköy Esnaf Odası Başkanı Ali Bozdağ işletmenin Çerkezköy’e hayırlı uğurlu olsun diyerek İşletme ortakları ile açılış kurdelesini kesti. Kurdele kesiminin ardından davetlilere ikramda bulunuldu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2014, 14:27

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510