Hakiki Roma dondurması Cafe Roma’da

Cafe Roma Fatih Caddesi’nde görkemli bir açılış töreniyle hizmete açıldı. Cafe Roma’da hakiki Roma dondurmasının yanı sıra farklı mevsim meyvelerinden yapılan 33 çeşit dondurma da müşterilerin damak zevkine sunuluyor.

Hakiki Roma dondurması Cafe Roma’da
ÇerkezköyBakış - Gazi Osman Paşa Mahallesi Fatih Caddesi No: 6 adresinde Cafe Roma müşterilerine hizmet vermeye başladı.
AÇILIŞ TÖRENİNE KATILIM YOĞUN OLDU
Düzenlenen açılış törenine Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ, CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Metin Dönmez, Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanı Ali Bozdağ, Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Muzaffer Yaztepe, AK Parti ve CHP İlçe yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.“BU TÜR MÜESSESELERİN ARTARAK DEVAM ETMESİNİ İSTİYORUZ’’
Açılış töreninin devamında kesilen kurbanın ardından dualar okundu. Açılış töreninde konuşan işletme sahibi Özer Adalı, katılımcılara teşekkür ederek, Çerkezköy için çok güzel şeyler yapacaklarını ifade etti. İşletme sahibi Özer Adalı’nın ardından konuşan Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem güzel bir mekan açılışına katıldıklarını ifade ederek, “Yeni işletmenin Çerkezköy halkı ve işletme sahibine hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Yeni açılan bu işletme inşallah hizmeti ve kalitesiyle kendisini Çerkezköy’e kabul ettirir. Çocukluğumuzda bile aradığımız hakiki roma dondurmasını burada yiyebileceğiz. Adıyla birlikte kalitesini devam ettirmesini diliyoruz. Gelişen ve büyüyen bir Çerkezköy’de bu tür müesseselerin artarak devam etmesi tek arzumuzdur” dedi.


banner287

HALK OYUNU EKİBİ KÜÇÜK BİR GÖSTERİ SUNDU
Yapılan konuşmaların ardından Cafe Roma’nın açılış kurdelesini Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ, CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Metin Dönmez, İşletme Sahibi Özer Adalı ve eşi ile Makedonya’dan gelen dondurma ustası Kadir Omeri birlikte kestiler. Kurdele kesiminin ardından davetlilere Roma dondurması ikram edildi. Açılış töreninin ardından Nurullah Narin Ortaokulu Halk oyunu ekibi de davetlilere mini gösteri sundu.HAKİKİ ROMA DONDURMASI MAKEDONYA USTASINDAN
Fatih Caddesi üzerinde açılan Cafe Roma’da soğuk ve sıcak içecekler, sabah kahvaltısı, sosisli ve sandiviç çeşitlerinin yanı sıra peynir tatlısı, waffle ile 33 dondurma çeşidi müşterilerin damak zevkine sunuluyor. Dondurmaları Makedonya’dan gelen dondurma ustası Kadir Omeri, gıda boyası kullanmadan mevsim meyvelerinin her çeşidiyle hazırlıyor. Kışın da dondurma servisinin sunulacağı Cafe Roma’da hakiki salep ve boza da müşterilerin beğenisine sunulacak.
Haber: Emrah Çoğalan

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 15:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510