Hakim ve savcıların görev yeri değişti

HSK Birinci Dairesinin 2018 Ana Kararnameleriyle, adli yargıda 3 bin 19, idari yargıda ise 301 hakim ve savcının görev yeri değişti. Çerkezköy Cumhuriyet Başsavcısı Hacı Ünal dahil birçok hakim ve savcının yeri değişti.

Hakim ve savcıların görev yeri değişti

Çerkezköy Bakış- HSK Birinci Dairesinin 2018 Ana Kararnameleriyle, adli yargıda 3 bin 19, idari yargıda ise 301 hakim ve savcının görev yeri değişti. Çerkezköy Cumhuriyet Başsavcısı Hacı Ünal dahil birçok hakim ve savcının yeri değişti.
Kararname ile Çerkezköy Cumhuriyet Başsavcısı Hacı Ünal Konya Cumhuriyet Savcılığına, Diyarbakır Cumhuriyet Savcısı Bayram Örenci ise Çerkezköy Cumhuriyet Başsavcılığına atandı.Çerkezköy Cumhuriyet Savcısı Selçuk Akman ise Suruç Cumhuriyet Başsavcılığına atandı.

ÇERKEZKÖY’DEN GİDEN SAVCILAR

Çerkezköy Cumhuriyet Savcılarından İsmail Arslan Antalya Cumhuriyet Savcılığına, Zülküf Talu İstanbul Cumhuriyet Savcılığına, Cüneyt Özcan İstanbul Anadolu Cumhuriyet Savcılığına, Burak Çerkez İstanbul Cumhuriyet Savcılığına, Fatih Çakır Şanlıurfa Cumhuriyet Savcılığına atandı.

banner287

ÇERKEZKÖY’DEN GİDEN HAKİMLER
Çerkezköy hakimlerinden Burcu Selçuk Özcan İstanbul Anadolu Hâkimliğine, Yaşar Aydın Hatay Hakimliğine, Mustafa Edibali Edirne Hakimliğine, Hakan Koçer Rize Hakimliğine, Emre Gür ise Yargıtay Tetkik Hakimliğine atandı.

ÇERKEZKÖY’E GELEN SAVCILAR

Büyükçekmece Cumhuriyet Savcısı Yavuz Beyaztaş, Adana Cumhuriyet Savcısı Uğur Yıldırım, Sütçüler Cumhuriyet Savcısı Muhammed Yasin Arı, Kangal Cumhuriyet Savcısı Yunus Özdemir, Bahçe Cumhuriyet Savcısı Eren Kıraç, Muradiye Cumhuriyet Savcısı Muharrem Kılıç, Şefaatli Cumhuriyet Savcısı Muhammed Bekir Albora ve Çekerek Cumhuriyet Savcısı Ömer Faruk Görk Çerkezköy Cumhuriyet Savcılığı görevine atandı.

6 YENİ HAKİM

Mersin Hakimi Murat Kocacık, Silivri Hakimi Nurettin Buran, Bozkır Hakimi Mücahit Çakır, Sütçüler Hakimi Büşra Akdoğan Arı, Kumru Hakimi Burak Sertoğlu ve Nurdağı Hakimi Orhan Dinç ise Çerkezköy Hakimliği görevine atandı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2018, 10:19

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306