Hangisi daha odun?

Özellikle hafta sonları Çerkezköylülerin akın ettiği Tepe Emlak Konuları Piknik Alanı’nda vatandaşlar oturacak piknik masası bulmakta zorlanırken vatandaşın biri ise mangal ateşini piknik masalarını yakarak tutuşturdu. Önceki gün ailesi ile birlikte piknik alanına gelen bir vatandaş, mangal ateşini tutuşturacak odun bulamayınca çareyi piknik masasında buldu! Kimsenin kendisini fark etmediği düşünen bir vatandaş, Piknik Alanı’na yeni konulan masayı kırarak parçalara ayırdı. Ardından piknik masasının parçaları ile mangal ateşini tutuşturan vatandaş, pikniğin ardından da hiç bir şey olmamış gibi piknik çöplerini de olduğu yerde bırakarak alanı terk etti. Olaya şahit olan bir başka vatandaş cep telefonu ile olayı resimlerken, Belediye Zabıta ekiplerinin ihbarı değerlendirmediğinden yakındı.

Hangisi daha odun?
ÇerkezköyBakış - Çerkezköy Tepe Emlak Konutları’nda bulunan piknik alanı bu hafta sonu tarihi günlerinden birini yaşadı.
PİKNİK ALANI DOLDU TAŞTI
Hafta sonu havanın güzel olduğunu gören vatandaşlar piknik alanına akın etti. Aileleriyle piknik alanını dolduran vatandaşlar piknik alanı içerisine yapılan yeni oyun alanlarında eğlenceli vakit geçirdi. Çerkezköy Belediyesi tarafından 2 güvenlik görevlisinin görev yaptığı piknik alanında masa sayısının talep karşısında yetersiz kalması sonucu birçok kişi yere oturmak zorunda kalırken, birçok vatandaş ise piknik yapmadan geri dönmek zorunda kaldı.
Birçok vatandaş piknik masası bulmakta zorlanırken, bazı vatandaşlar ise mangal ateşini piknik masalarını yakarak tutuşturdu. Önceki gün ailesi ile birlikte piknik alanına gelen bir vatandaş, mangal ateşini tutuşturacak odun bulamayınca çareyi piknik masasında buldu! Kimsenin kendisini fark etmediği düşünen vatandaş, Piknik Alanı’na yeni konulan masayı kırarak parçalara ayırdı. Ardından piknik masasının parçaları ile mangal ateşini tutuştan vatandaş, pikniğin ardından da hiç bir şey olmamış gibi piknik çöplerini de olduğu yerde bırakarak alanı terk etti.
Olaya şahit olan bir başka vatandaş cep telefonu ile olayı resimlerken, Belediye Zabıta ekiplerinin ihbarı değerlendirmediğinden yakındı.

banner287

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 17:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
yönetici
yönetici - 6 yıl Önce

yuh be yuuuuuhhh.başka ne diyeyim ki?bu medeniyetsiz kişi tespit edilsin bir daha piknik alanına sokulmasın.ilgisiz kalan zabıta ise hemen açığa alınsın,soruşturma sonucu vatandaşlarla paylaşılsın.ihbarı değerlendirmeyen,ilgisiz kalan zabıta belediye yönetimindeki başı bozukluğun ispatıdır.belediye her şeyiyle tamamen tükenmiş durmdadır.seçimede daha 10 ay var allah yardımcımız olsun...

efekan
efekan - 6 yıl Önce

toplumun ortak mallarına zarar veren insanlar ,teşhir edilip en ağır ceza ile cezalandırılmalıdır.

yusuf
yusuf - 6 yıl Önce

manşete cevap veriyorum: "zabıta daha..."

vatandaş
vatandaş - 6 yıl Önce

vicdansız insan masaları parçalayıp yaktığı mangalda çocuklarına ziyafet çektiği saatlerde sözde görevli zabıtalar ana yolda volta atıyorlardı

Vatandaş
Vatandaş - 6 yıl Önce

keşke bu olayı yapan haysiyetsizin de resmi yayınlansaydı gazetede. zabıtanın ise sadece yılda bir kere zabıta haftasında ortaya çıkan bir belediye kadrosu olduğu hiç bir fonksiyonu olmöadığı bilinen olay.çerkezköydeki tüm başıbozuklukların sorumsuzlukların işportadan dilencilikten kaldırım kapatmadankaldırıma oto parketmeden sorumlu olduklarının artık bilindiği göz önüne alınırsa bir tahta için şikayeti ciddiye alacaklarını kimse düşünmesin. adamlar gözlerinin önündeki onca olaya ses çıkarmıyor şikayetemi koşacak?

eski zabıta
eski zabıta - 6 yıl Önce

vatandaşlara bir hatırlatma yapmak istiyorum belediyenin en çalışkan,güler yüzlü,rüşvet konuşulmayan belki tek birimi zabıtayı yıpratmayalım,şevkleri kırılmasın.aksi halde zararı yine vatandaşlar görür.

vatandaş
vatandaş - 6 yıl Önce

sevgili belediyeci arkadaş, bir kişinin hatasını kendi bünyenizde telafi edemiyorsanız bu hepinizin hatasıdır. hepinizin aynı ünvanı taşıdığını unutmamanız dileği ile. sokaklar işporta dolu, dilenci dolu zabıtayı ilgilendiren bir sürü başıbozukluk var ama göz göre göre arabayla yanından geçip gidiyorsunuz bu bir kişinin hatası değil.

belediyeci
belediyeci - 6 yıl Önce

sayın yorum yazan vatandaşlar:zabıta dediğiniz belediyenin can damarı bir müdürlük.bir kişinin görevini ihmalini bütün zabıtaya yüklemeyin.zabıta vatandaşlarımız için 365 gün canla başla çalışıyor. biraz daha anlayışlı olalım.


SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510