‘Hedef 1 Milyon Üye’ projesi tanıtılacak

Fenerbahçe Kulübü’nün üye sayısı ile dünyanın en büyük kulübü olma hedefi ile hayata geçirdiği "Hedef 1 Milyon Üye" projesi Çerkezköy Fenerbahçeliler Derneği’nin organizasyonunda bu akşam düzenlenecek programla tanıtılacak.

‘Hedef 1 Milyon Üye’ projesi tanıtılacak
Fenerbahçe Kulübü’nün üye sayısı ile dünyanın en büyük kulübü olma hedefi ile hayata geçirdiği "Hedef 1 Milyon Üye" projesi Çerkezköy Fenerbahçeliler Derneği’nin organizasyonunda bu akşam düzenlenecek programla tanıtılacak. Çerkezköy Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Şahin Baysak, programa yönetim kurulundan bazı isimlerin de katılacağını söyleyerek tüm Fenerbahçelileri davet etti.

Çerkezköy Bakış -
Fenerbahçe Kulübü ile Çerkezköy Fenerbahçeliler Derneği’nin işbirliğinde Çerkezköy’de "Hedef 1 Milyon Üye" projesi tanıtılacak.
“TÜRKİYE’NİN EN VİZYONLU PROJESİ HAYATA GEÇECEK”
Çerkezköy Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Şahin Baysak; Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve arkadaşlarının Türk sporunun en vizyonlu projesini hayata geçirdiğini söyledi. Bu projenin hayata geçirilmesinin birkaç aylık bir düşünce olmadığını kaydeden Baysak; “Yıllardan beri Avrupa’nın önemli kulüplerinin sistemleri incelendi ve bu sistemlerden hangisinin kulübümüze uygun olabileceği kongre üyeleri, taraftarlar ve dernek yöneticileri ile defalarca tartışıldı. Sonuçta Fenerbahçe’yi gerçek sahibine yani halka açan bir proje geliştirildi ve bunun taraftara anlatılma aşamasına gelindi” şeklinde açıklama yaptı.
banner287
“FENERBAHÇE’NİN KADERİ DEĞİŞECEKTİR”
Baysak şöyle devam etti: “Evveliyatını anlatmaya çalıştığım bu projeyi anlaşılır bir deyimle anlatmak istersek Türkiye’deki Siyasi Partilerin yapılanmasına benzer bir sisteme benzetebiliriz. Bu proje sayesinde Fenerbahçe 81 il ve birçok ilçede örgütlenerek şubeleşmeye gidilecek. Yönetim ile koordinasyon bu şubeler vasıtasıyla sağlanacak. Bu proje ilerledikçe Fenerbahçe’nin kaderi değişecektir, hak ettiği büyüklüğü sağlayacaktır. Kulübün profesyonel ve amatör branşlarda dünya kulübü olmasının önü açılacaktır. Aslında bu sadece Fenerbahçe’nin değil Türk sporu içinde büyük bir adımdır. Diğer takımlarında eninde sonunda bu yoldan geçmesi gerekecektir. Artık uluslararası spor karşılaşmalarında başarı için gereken maddi güç sağlanmış olacak eğer bu güç doğru eller vasıtasıyla kullanılırsa bir kere değil istikrarlı olarak ilk üç içerisindeki dereceler kendiliğinden gelecektir.”
“TÜM FENERBAHÇELİLERİ BEKLİYORUZ”
Çerkezköy Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Şahin Baysak, bu akşam Simit Sarayı’nda düzenleyecekleri programla "Hedef 1 Milyon Üye" projesinin tanıtılacağını söyleyerek “Programa Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyelerinden Turan Şahin ile Şekip Mosturoğlu derneğimizin davetlisi olarak katılacaklar. Büyük Fenerbahçe taraftarları yöneticilerimize soru sorma ve bilgi edinme hakkına sahip olacaklardır. Girişler ücretsiz olacak.” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2014, 17:07

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510