İşadamı Başaran ORSİYAD’ın açılışına katıldı

Ordulu Sanayici ve İşadamları Derneği ORSİYAD’ın yeni dernek merkezi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’un da katıldığı görkemli bir törenle yapıldı. Açılışa Çerkezköy’den sadece Ordulu iş adamı Mehmet Başaran katıldı

İşadamı Başaran ORSİYAD’ın açılışına katıldı
ÇerkezköyBakış - Ordulu sanayici işadamları ve yöneticileri İstanbul'da yeni dernek merkezini hizmete açtı.
ÇERKEZKÖY’DEN SADECE BAŞARAN KATILDI
Çekmeköy’de hafta sonu gerçekleştirilen açılışa AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un yanı sıra, Ordulu milletvekilleri ve Belediye Başkanları da katıldı. Açılışta Çerkezköy’ün tanımış iş adamlarından Mehmet Başaran da yer aldı.
AÇILIŞ KURDELESİ KESİLDİ
ORSİYAD Başkanı Zeki Bakarda tören de yaptığı konuşmada; ‘’Ordunun çeşitli ilçelerinden gelen bizler Orsiyad çatısı etrafında birleşerek, gurbette Orduluları temsil ediyoruz. Hemşehrimiz Numan Kurtulmuş Beyi inşallah daha yüksek makamlarda görmek isteriz. Katılımlarından dolayı başta Numan Kurtulmuş Bey olmak üzere tüm katılımcılara teşekkür ediyorum” dedi


banner287

KURTULMUŞ SON GELİŞMELERİ DEĞERLENDİRDİ
ORSİYAD’ın her geçen gün büyüyerek gelişme gösterdiğini ifade eden Numan Kurtulmuş, ekonomiden sorumlu genel başkan yardımcısı olarak sanayici ve işadamlarının STK çatıları altında güç birliği yapmalarına büyük önem verdiğini ifade etti. Kurtulmuş, açılışta hükümetin icraatlarından da bahsederek, son siyasi gelişmeleri değerlendirdi.
AÇILIŞ KURDELESİ KESİLDİ
ORSİYAD’ın yeni dernek merkezinin açılış kurdelesi Numan Kurtulmuş ve protokol tarafından ‘hayırlı uğurlu olsun’ temennileriyle kesildi.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 13:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306