Karagöz Moda Evi ilk şubesini Çerkezköy’e açtı

İşletmeciliğini Sevim Karagöz’ün yaptığı Karagöz Moda Evi ilk şubesini, Atatürk Caddesi Özel Çerkezköy Hastanesi karşısı no:82’de yapılan açılışla hizmete açıldı. Gelinlikten nişan kıyafetlerine ve bindallıya kadar birçok çeşit bulunduğu kıyafetler yapılan mini bir defile ile katılımcılara tanıtıldı.

Karagöz Moda Evi ilk şubesini Çerkezköy’e açtı
ÇerkezköyBakış - Karagöz Moda Evi Atatürk Caddesi Özel Çerkezköy Hastanesi karşısı No:82 adresinde açıldı.
AÇILIŞI YAPILDI
Dün saat 14.00’da gerçekleştirilen açılışa Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Ali Osman Orhan, AK Parti Çerkezköy İlçe Kadın Kolları Başkanı Nuran Yeşil, AK Parti Kapaklı İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevgi Aksoy, Pera Villa Pastaneleri’nin sahibi ile Şahin Aktürk ile çok sayıda davetli katıldı. Organizasyonu Cazgır Organizasyon’un yaptığı açılışta işletme sahibi Sevim Karagöz misafirleri ile yakından ilgilenerek işletme hakkında bilgi verdi.
“ÇERKEZKÖY ŞUBEMİZ OLARAK FAALİYET GÖSTERECEK’’
Uzun yıllar İstanbul’da faaliyet gösterdiklerini söyleyen Sevim Karagöz “ Gelinlikten nişan kıyafetlerine ve bindallıya kadar birçok kıyafetimizi İstanbul’da tasarlıyor, üretiyor ve müşterimizin beğenisine sunuyorduk. Bundan böyle yine tüm tasarımı bize ait olan kıyafetlerimizi bizler üretip, müşterilerimize sunacağız. Çerkezköy mağazamız bizlerin şubesi olarak bölgede faaliyete gösterecek.’’ Dedi.


banner287

“HAYIRLI OLSUN’’
Açılışta bir konuşma gerçekleştiren Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, işletme sahiplerine hayırlı olması temennisinde bulunarak “Çerkezköyümüze her geçen gün yeni bir işletmenin açılmasından büyük memnuniyet duyuyoruz. Her yeni bir işletme yeni istihdam ve iş demek. İnşallah hem burada işletme sahipleri, hem çalışanlar hem de müşteriler kazanacaktır. “ diye konuştu.
MİNİ DEFİLE YAPILDI
Konuşmaların tamamlanmasının ardından açılış kurdelesini Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem ile AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ birlikte kesti. Açılış töreninde davetliler için mağaza önünde mini bir defile yapılarak gelinlik ve nişanlıklar görücüye çıkarıldı. Sevim Karagöz, davetlilerine işletmeyi de gezdirerek, kıyafetler hakkında genel bilgi verdi. İkramın ardından açılış programı sona erdi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 16:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510