Kaymakam Kubilay’dan MYO’ya ziyaret

Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, yeni akademik yıl dolayısıyla Çerkezköy Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Can Burak Şişman’ı ziyaret etti.

Kaymakam Kubilay’dan MYO’ya ziyaret
Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, yeni akademik yıl dolayısıyla Çerkezköy Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Can Burak Şişman’ı ziyaret etti. Yüksekokulun ilçe için hayati bir öneme sahip olduğunu vurgulayan Kubilay, “Üniversitelerin bilimsel ve akademik çalışmaların yanı sıra bulundukları yerlerde sosyal, kültürel ve ekonomik hayata katkıları büyüktür” dedi.

Çerkezköy Bakış -
Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, yeni akademik yıl dolayısıyla Çerkezköy Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Can Burak Şişman’ı ziyaret etti.

“AKADEMİK EĞİTİME ÖNEM VERİYORUZ”

Ziyarette konuşan Kaymakam Kubilay, Çerkezköy Meslek Yüksekokulu’nda bu yıl açılan, programlar, akademisyenler ve öğrenciler hakkında Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Can Burak Şişman’dan bilgi aldı. Yeni Akademik Yıla başlamanın mutluluğu ile okula yeni kayıt yapan öğrencilere ‘Çerkezköy’e hoş geldiniz’ diyen Kubilay “Eğitimin her alanıyla yakından ilgili olduğumuz gibi Akademik Eğitime de büyük önem veriyoruz. Çerkezköy Meslek Yüksekokulumuz, 9 program ve yaklaşık 1350 öğrenci ile bu yıl eğitime başladı. Akademik ve İdari Personel ile tüm Öğrencilerimize yeni Akademik Yılın başarı ve güzellik getirmesini temenni ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

banner287
“ÇERKEZKÖY İÇİN HAYATİ BİR ÖNEME SAHİP” 

Aynı zamanda Çerkezköy Meslek Yüksekokulunda İnsan Kaynakları Yönetimi Dersi veren Kaymakam Kubilay, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı 2. Sınıf Öğrencileri ile ders işledi. Yüksekokulun ilçe için hayati bir öneme sahip olduğunu vurgulayan Kubilay, “Üniversitelerin bilimsel ve akademik çalışmaların yanı sıra bulundukları yerlerde sosyal, kültürel ve ekonomik hayata katkıları büyüktür. Bacasız sanayi de diyebileceğimiz bir vasıfla ilçemiz ekonomisine katkı sağlamaktadır. Bu katkıyı daha da artırmak için biz de elimizden gelen katkıyı sunmaya hazırız” dedi.

“HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Kaymakamlık olarak Çerkezköy Meslek Yüksekokulu’na her türlü desteği vermeye devam edeceklerini ifade eden Kubilay “Tüm akademik ve idari personele bir kez daha başarılar diliyor, Yüksekokulumuzda okuyan ve mezun olmuş öğrencilerimize ve ailelerine selam ve sevgilerimi gönderiyorum” ifadelerini kullandı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2015, 16:57

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306