Maceracı Veliköy’de mola verdi

Samanyolu TV ekranlarında 12 yıldır ekranlara gelen Anadolu magazin programı ‘Maceracı’ yeni program çekimlerini Tekirdağ’da yaptı. Tekirdağ merkez ve ilçelerinde iki gün boyunca çekim yapan Maceracı ekibi İstanbul dönüşü Veliköy’deki Şanlıurfa Kebap Salonu’nda mola verdi.

Maceracı Veliköy’de mola verdi
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Maceracı ekibi Tekirdağ’ın il merkezi ve ilçelerinde yaptığı çekimlerin ardından Sait Tabala’nın işletmeciliğini yaptığı Veliköy Şanlıurfa Kebap Salonu’nda yemek molası verdi. Maceracı ekibine Çerkezköy Ergene Havzası Sanayici ve İş Hayatı Derneği Genel Sekreteri Engin Parlak eşlik etti.
12 YILDIR YAYIN HAYATINDAYIZ
12 yıldır Samanyolu TV’de yayınlanan Anadolu Magazin programı ‘Maceracı’ bu haftaki çekimlerini Tekirdağ ve İlçelerinde gerçekleştirdi. Program ekibi yapılan çekimlerin ardından Sait Tabala’nın işletmeciliğini yaptığı Veliköy Şanlıurfa Kebap Salonu’nda yemek molası verdi. Tekirdağ ve İlçelerinde yapılan çekimler ve program hakkında bilgi veren Yapımcı ve Yönetmen Mustafa Gözüm, ‘Maceracı’ programının haftalık yayınlandığını söyleyerek “Haftalık yayınlanan magazin programımız Maceracı 12 yıldan beri Samanyolu TV’de yayınlanıyor. Her hafta Anadolu’nun farklı bir köşesine giderek, burada o bölgenin tarihi ve kültürel zenginlikleri, insanları ve güzelliklerini ekrana taşıyoruz.’’ Dedi.
“VATANIMIZIN HER YERİ GÜZELLİKLERLE DOLU’’
Tekirdağ’a ilk kez geldiklerini kaydeden Gözüm, “Bu haftaki programımızın konusu Tekirdağ ve ilçeleri oldu. TV yapımcıları Tekirdağ’da malzeme olmadığı düşüncesiyle buraya gelmiyorlar. Bizler de sırf bu imajı kırmak adına bu haftaki çekimlerimizi Tekirdağ’da yapmak istedik. Türkiye toprakları içinde güzel olmayan toprak yoktur. Vatanımızın her köşesi güzelliklerle ve güzel konularla doludur.” diye konuştu.TEKİRDAĞ’A BİR KEZ DAHA GELECEĞİZ
banner287
Çekimlerin yapıldığı yerler hakkında da bilgi veren Yönetmen Mustafa Gözüm, “Tekirdağ Merkezde meşhur Tekirdağ Köftesi, İnecik Köyü’nde burma sucuk, Kapaklı İlçesi’nde Kazak Gölü ve Karacakılavuz’da da peynir helvasının çekimlerini gerçekleştirdik. Çekimler boyunca halkımız bizleri çok sıcak karşılarken, ablalarımız ve yaşlı teyzelerimiz doğal ortamlarda bizlere peynir helvası yaparak tenekelerde mısır patlattılar. Büyük bir ön yargı ile geldiğimiz Tekirdağ’da güzel karşılanmak bizleri çok mutlu etti. Tekirdağ ve ilçelerinde bulunan halkımızın cana yakın ve sıcak kanlı olmalarından dolayı Tekirdağ’a bir kez daha gelerek çekim yapmayı düşünüyoruz. Yemek molamızın ardından Marmaracık İlçesi’nde gerçekleştirilen kaz yarışları çekimini gerçekleştirip İstanbul’a döneceğiz.’’ bilgisini verdi.PROGRAM 17 OCAK TARİHİNDE YAYINLANACAK
Programın yayınlandığı tarihte izleyicilerin çok memnun kalacağını sözlerine ekleyen Gözüm “Çekimlerde 6 kişilik ekip görev aldı, montajda 4 arkadaşımız görev yapıyor. Bizim programımız Anadolu magazin programı anlamında reytingleri en yüksek programdır. Tekirdağ ve ilçelerinde 6 günlük araştırmamızın ardından çekimlerimiz iki gün sürdü. Tekirdağ ve ilçelerinin konu edileceği program 17 Ocak Salı akşamı saat 21.45’te Samanyolu TV’de yayınlanacak.’’ İfadelerini kullandı.
TABALA’YA TEŞEKKÜR ETTİ
Gözüm, program sunucusu Murat Yeni’nin Tekirdağlılar tarafından çok büyük bir coşkuyla karşılandığını ifade ederek, Maceracı ekibini işletmesinde ağırlayan Sait Tabala’ya teşekkür etti. 

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 14:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306