Nurullah Narin Ortaokulu’nda TÜBİTAK Fuarı düzenlenecek

Nurullah Narin Ortaokulu ile TÜBİTAK işbirliğinde bugün okul öğrencilerinin eserlerinin sergileneceği TÜBİTAK Bilim Fuarı açılacak. Okul Müdürü Yılmaz Kırmızıgül bugün saat 11.00’da gerçekleştirilecek açılışa tüm Çerkezköylüleri davet etti.

Nurullah Narin Ortaokulu’nda TÜBİTAK Fuarı düzenlenecek
ÇerkezköyBakış - Öğrenciler arasında bilim kültürünün geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması amacıyla ülke genelinde belirlenen 1000 pilot ortaokul ve lisede Bilim Fuarları düzenleniyor.
AÇILIŞI BUGÜN GERÇEKLEŞTİRİLECEK
Tekirdağ’da belirlenen 9 pilot oku arasında yer alan Nurullah Narin Ortaokulu’nda bugün saat 11.00’da TÜBİTAK Bilim Fuarı açılacak. Gün boyu sürecek olan TÜBİTAK Bilim Fuarı’nda öğrencilerin öğretmenleri ve TÜBİTAK işbirliğinde hazırlanan projeler sergilenecek.
banner287
KIRMIZIGÜL TÜM ÇERKEZKÖYLÜLERİ DAVET ETTİ
Nurullah Narin Ortaokulu Müdürü Yılmaz Kırmızıgül, tüm Çerkezköylüleri açılışa davet ederek “Öğrencilerimizin TÜBİTAK işbirliğinde gerçekleştirilen proje kapsamında bilgi projeleri, AR-GE ve Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler konularında projeleri yer alıyor. ’’ Diye konuştu. Gün boyu sürecek fuarda halk oyunları gösterisi de sunulacak.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 16:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510