Öğrenciler çifte bayram mutluluğu yaşayacak

Çerkezköy’ün tanınmış isimlerinden olan Yılmaz Soydan, anlamlı bir desteğe adım attı. Soydan, hayırseverlerin de desteğiyle topladığı 100 çift ayakkabı ve 250 çift çorabı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesi Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesindeki Işıklar İlköğretim Okulu’na gönderecek.

Öğrenciler çifte bayram mutluluğu yaşayacak

Çerkezköy Bakış - Pazartesi günü başlatılan proje kapsamında Çerkezköy’de bulunan işadamları, dernekler, kooperatifler ve esnafların katkıda bulunduğu proje kapsamında 100 ayakkabı ve 250 çorap toplandı. Bu toplanan eşyalar ise 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı gününe kadar öğrencilere teslim edileceği belirtildi.

banner287
2 AYAKKABI 100’E ULAŞTI

Proje sahibi Yılmaz Soydan yaptığı açıklamada, “Hayatımda ilk defa böyle bir projeye imza attım. Çerkezköy esnafından ve değerli başkanlardan güzel tepkiler ve destekler aldım. 2 ayakkabı ile başladığımız bu projede 5 günde 100 ayakkabı ve 250 çoraba ulaştı. Herkesten Allah razı olsun. Pazartesi günü yardımlarımız öğrencilerimize ulaştırılmak üzere yola çıkacak. Ben kendi elimle gidip teslim edeceğim. Herkese tekrardan teşekkür ederim.” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2018, 18:02

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
YASİN KARATAŞ
YASİN KARATAŞ - 12 ay Önce

RAMBİM HERKEZE YILMAZ KARDEŞİMİZ GİBİ HAYIRLI EVLATLAR VERSİN

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306