Okul Çayında bir araya geldiler

Çerkezköy Nurullah Narin Ortaokulu Okul Aile Birliği’nin düzenlediği “Okul Çayı”nda öğretmen, öğrenci ve veliler bir araya geldi.

Okul Çayında bir araya geldiler

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy’de bir düğün salonunda düzenlenen Okul Çayı etkinliğine Okul Müdürü Musa Dinç, Okul Aile Birliği Başkanı Azize Arslantürk, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Müdür Dinç, açılış konuşmasını gerçekleştirdi. Bu tarz programların düzenlenmesinin zor olduğunu belirten Dinç, “Bu etkinliği düzenleme amacımız siz değerli velilerimizin birbirleriyle daha iyi tanışıp kaynaşması içindir. Her sene düzenleyerek geleneksel hale getirdiğimiz bu etkinliği düzenleyen okul aile birliğimize teşekkür ediyorum. Okulumuz şu an ikili eğitim veriyor. Eğitim öğretimin ikinci döneminde yeni binamız da büyük ihtimalle faaliyete geçecek ve tekli eğitim vermeye başlayacağız. Sabahçı öğrencilerimiz erkenden okula gelmeyecek, öğlenci öğrencilerimiz ise geç vakitte okuldan çıkmak gibi bir sorun yaşamayacak. Hepinize geldiğiniz için teşekkür ediyor, iyi eğlenceler diliyorum.

GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER

Müdür Dinç’in ardından kısa bir konuşma gerçekleştiren Arslantürk, etkinliğin düzenlenmesinde katkıda bulunan ve programa katılan herkese teşekkürlerini iletti. Konuşmaların ardından kesilen pastanın sonrasında çalınan müzikler eşliğinde davetliler gönüllerince eğlendi ve yapılan çekilişler ile program sona erdi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306