Ordulular bir araya geldi

Kızılpınar Belediye Meclis Üyesi ve Kapaklı Ordulular Şölen Ağası İbrahim Eren’in ev sahipliğinde Ordulu dernek başkanları bir araya geldi.

Ordulular bir araya geldi
ÇerkezköyBakış - Trakyum Et Lokantası’nda önceki akşam düzenlenen toplantıya Çerkezköy Ordulular Dernek Başkanı Rahmi Uzun, Kapaklı Ordulular Dernek Başkanı Mustafa Askıcı, Veliköy Karadenizliler Dernek Başkanı Coşkun Zor, Çerkezköy 52 Ordulular Derneği kurucu üyelerinden Cesur Köken, Kapaklı Ordulular Dernek eski başkanları Fatih Önkol ve İlhan Yıldırım katıldı.
YAPILACAK ÇALIŞMALAR GÖZDEN GEÇİRİLDİ
Kızılpınar Belediye Meclis Üyesi ve aynı zamanda Kapaklı Ordulular Şölen Ağası İbrahim Eren’in ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda Ordulu dernekler arasında birlik ve beraberliğin önemine değinilerek bu tür toplantılarının belli aralarla yapılması gerektiği ifade edildi. Toplantıda ayrıca Ordulu dernekler adına yapılabilecek kültürel ve sosyal faaliyetlerin artırılabilmesi için gerekli adımların atılması karara bağlandı.
EREN’E TEŞEKKÜR ETTİLER
Yapılan istişare toplantısının çok faydalı geçtiğini belirten dernek yöneticileri, programın sonunda organizasyona ev sahipliği yapan İbrahim Eren’e teşekkür ettiler.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 15:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510