Ordulular Çerkezköy’de bir araya geldi

İstanbul Ordulular Dernekleri Platformu Başkanı Dr. Şenel Yediyıldız ile platform üyeleri Çerkezköy’e gelerek bazı dernek ve iş adamlarını ziyaret ettiler.

Ordulular Çerkezköy’de bir araya geldi
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - İstanbul Ordulular Platformu Çerkezköy’de çeşitli temaslarda bulundular. Yapılan ziyaret ve görüşmelere Kızılpınar Belediye Meclis Üyesi ve Ordular Derneği Şölen Ağası İbrahim Eren, Silivri Belediye Meclis Üyesi Metin Kaya, İstanbul Orduspor Taraftarlar Derneği Başkanı İsa Sönmez ve Kapaklı Ordulular Dernek Başkanı Fatih Önkol eşlik etti.
Ziyaretler hakkında bilgilendirmede bulunan İbrahim Eren toplantıda geçtiğimiz yıl 4’üncüsü düzenlenen  İstanbul Ordulular Sevgi Şöleni’ne Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bir çok milletvekili, bürokrat ve iş adamlarının  katılmasının illerinin tanıtılmasında çok önemli olduğunu dile getirdiklerini belirtti. Bu yıl 16 Mart’ta İstanbul Bağcılar Olimpik Kapalı Spor Salonu’nda şölenin 5’ncisinin yapılacağını dile getiren Eren, “Dr. Şenel Yediyıldız, bölgemize gerçekleştirdiği ziyarette Orduluların bir araya geldiği ve Ordu aşkının zirve yaptığı şölene Çerkezköy, Kızılpınar, Kapaklı, Veliköy ve bölgedeki Orduluları davet etti.  Ayrıca, şölene İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin ve Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’un da katılacağını aktaran Dr. Yediyıldız, biz Orduluları da şölende görmek istediğini yineledi.’’ diye konuştu.
TEŞEKKÜR ETTİ
banner287
Öte yandan Eren, Dr. Yediyıldız’ın Çerkezköy ve bölgedeki çalışmalardan dolayı kendilerine teşekkür ettiğini dile getirerek, “Kapaklı’da gerçekleşen ve İç İşleri Bakanımız İdris Naim Şahin ve milletvekillerinin katılmasıyla büyük yankı getiren Ordulular etkinliği dolayısıyla şahsım ve tüm emeği geçenlere bizzat teşekkürlerini ileten Yediyıldız, ‘gerçekten bu öncülük ve misyon çok önemli olup, bizleri bir arada tutan manevi dinamikleri gün yüzüne çıkaran bu girişimci kişilik her zaman aranan bir vasıf olmuştur. Ben Ordumuzun tanıtımı ile ilgili çalışma yürüten ve öncülük eden başta Kızılpınar Belediye Meclis Üyesi ve Şölen Ağamız İbrahim Eren, Kapaklı Ordulular Dernek Başkanı Fatih Önkol ve yönetimine, Çerkezköy 52 Ordulular Dernek Başkanı Metin Yaşar ve yönetimine ve bütün hemşehrilerime teşekkürü bir borç biliyorum.’ diye konuşarak bizleri onurlandırdı.’’ ifadelerini kullandı.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 13:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306