Sağlık-Sen üyelerine yüzde 25 indirim

Çerkezköy Etüt Merkezi ve Sağlık-Sen Tekirdağ Şubesi arasında protokol imzalandı.

Sağlık-Sen üyelerine yüzde 25 indirim
Çerkezköy Etüt Merkezi ve Sağlık-Sen Tekirdağ Şubesi arasında protokol imzalandı. Protokole göre; Çerkezköy Etüt Merkezi, Sağlık-Sen Tekirdağ üyelerinin çocuklarına özel yüzde 25 indirim uygulayacak.

Çerkezköy Bakış -
Çerkezköy Etüt Merkezi ve Sağlık-Sen Tekirdağ Şubesi arasında protokol imzalandı.
PROTOKOL İMZALANDI
Çerkezköy Bakış - Protokolle ilgili önceki gün saat 11.00’da Çerkezköy Etüt Merkezi’nde yapılan basın açıklamasında konuşan Etüt Merkezi Kurum Müdürü Pınar Satmak; 3-7 Kasım 2014’te Kent Konseyi’nde düzenlenen kişisel gelişim seminerlerine Sağlık –Sen’den çok fazla katılım gerçekleştiğine vurgu yaptı.
“BİR YIL GEÇERLİ OLACAK ANCAK YENİLENECEK”
banner287
Bu durumdan son derece memnun olduklarını ifade eden Pınar Satmak; 1 yıl süreyle geçerli olmak üzere yüzde 25 indirim protokolü imzaladıklarını açıkladı. Satmak, bu indirimin ilerleyen yıllarda da yenilenerek devam edeceğini ifade etti.
ÇERKEZKÖY’DE 300 ÜYELERİ MEVCUT
Sağlık-Sen Tekirdağ Şube Başkanı Hamza Öksüz de Tekirdağ genelinde 2 bin 200, Çerkezköy’de 300 üyeleri olduğunu belirtti. Tekirdağ’daki tüm kurumlarda ve Tekirdağ’da yetkili sendika olduklarını ifade eden Öksüz; çalışanlarının özlük ve özgürlük hakları dışında çeşitli sosyal-eğitim projeleriyle hem mesleki hem de kişisel gelişim eğitimleriyle katkı sağlamayı hedeflediklerini kaydetti. Bu durumu sadece sağlık sektörü olarak algılamadıklarının altını çizen Öksüz, ülkenin her platformunda yetkili ve donanımlı bireylere ihtiyaç olduğunu düşündüklerini kaydetti.
ORTAKLAŞA EĞİTİM PLANLANIYOR
İndirim protokolüyle ilgili Çerkezköy Etüt Merkezi’ne teşekkür ettiklerini ifade eden Öksüz, ilerleyen günlerde etüt merkeziyle ortaklaşa bir eğitim programı düzenlemeyi düşündüklerini duyurdu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 14:56

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510