Seçim yaklaştı, panik başladı

Atatürk ve Öztrak Caddelerinin tek yöne dönmesinin ardından oluşan trafik kargaşası nedeniyle eleştirilerin hedefi olan Çerkezköy Belediyesi, bu tepkilerden çıkış yolu aramaya başladı.

Seçim yaklaştı, panik başladı

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediyesi, trafik sorununun çözümü için Öztrak Caddesini çıkış, Atatürk Caddesini ise iniş olarak uygulamaya koyarak bu iki caddeyi tek yöne çevirdi. Ancak trafiğin rahatlatması için yapılan tek yön uygulaması trafiği daha da içinden çıkılmaz bir hale getirdi. Tek yön nedeniyle sürekli eleştirilen CHP’li Çerkezköy Belediyesi, yerel seçimlere 1 yıldan az bir süre kalınca tedirginlik yaşamaya başladı ve tepkileri en aza indirmek ve çıkış yolu arayışına girdi.

Çerkezköy Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre,  Çerkezköy Belediyesi Kent Estetik Komisyonu, Atatürk ve Öztrak Caddelerinde gerçekleştirilmesi planlanan düzenlemeler kapsamında oluşturulan projeler hakkında fikir alışverişinde bulunmak üzere toplandı. Çerkezköy Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Gümüş başkanlığında gerçekleşen Kent Estetik Komisyonu toplantısına Belediye Başkan Vekili Necmettin Çınar, Belediye Meclis Üyeleri Nedim Yılancı, Uğur Erem, Dilaver Burak ve Ayhan Çitil, Mimarlar Odası Temsilcisi Sinan Meral, Park ve Bahçeler Müdür Vekili Gülşah Dönmez, İmar ve Şehircilik Müdürü Mehmet Aksoy ve Çerkezköy Belediyesi Mimarı Mustafa Kanburoğlu katıldı.

banner287
Kent Estetik Komisyonu Toplantısı’nda, Çerkezköy Belediye Meclisi’ne sunulmadan önce Atatürk ve Öztrak Caddelerinde yapılacak düzenlemelerin adım adım uygulanması yönünde oluşturulan projeler hakkında fikir alışverişinde bulunulduğu ve toplantıda fikir birliğine varılan projelerin önümüzdeki Meclis toplantısında meclise sunulacağı ifade edildi.

Çerkezköy Belediyesi Kent Estetik Komisyonu toplantısında, dükkan çekme mesafeleri, kaldırım düzenlemeleri, kapalı çıkmalar, tabela düzenlemeleri, cephe yenilemeleri, bisiklet yolları, araç parklanmaları, aydınlatmalar ve yeraltı otopark sisteminin görüşüldüğü bilgisi paylaşıldı.
.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 12 ay Önce

Panik neresinde bunun adamlar yapilacaklari aciklamis

Atakan
Atakan - 12 ay Önce

Bu beceriksizler rezil ettikleri caddelere birde tepeler kuruyorlar bunların içinde kafası çalışan bitane akıllı adam çıkmaz mı saat 6 da set diye yaptıkları tepeleri boyamak için trafiği kapatıyorlar millet gece köprü yol yapıyor bun boyayı bile trafiğin en yoğun saatinde yapıyor

??
?? - 12 ay Önce

Kim niye paniklesin? çerkezköylü vatandaşlar akp nin 10 sene boyunbca yönettiği yolları daraltarak trafik düzenlemeye çalıştığını gördü. ileri geri söylenen sadece bu gazatedeki hayali vatandaşlar. belediye otopark yaparsa bir kaç tane o zaman trafik dahada düzelir. tabi siz sadece şikayet yazarsınız öneri möneri yazılmaz. demi gazeteci arkadaşlar?

Cehapesss
Cehapesss - 12 ay Önce

Kent estetiği mi..komiksin chapes...sen ne estetik ne..olsa olsa kargaşa estetiği olur sizin yaptığınız..seçim yaklaşıyor..sabırla bekliyoruz..gideceğiniz günlere az kaldı..peşkeş ihalelerinizi belediyeye doldurduğunuz bankamatik elemanlarınızı da alıp gitmenize şurda ne kaldı ki..

Ekrem
Ekrem - 12 ay Önce

Allah aşkına bişey yapmayın, yaptıkça Çerkezköy ün anasını ağlattınız, güzelim ilçeyi ne hale soktunuz. Bi uzak durun.

Vural Kandıralı
Vural Kandıralı - 12 ay Önce

Ne komisyonu, Ne komisyonuu :)
Estetik Komisyonuymuş.
Estetikten haberleri olmayanlar Komisyon kurmuş, valla estetisyenlere hakaret bu..
Çerkezköyü valla köy yaptınız.

Mustafa
Mustafa - 12 ay Önce

Motorine 2 günde iki kez zam geldi ver mehteri sonra %12 büyüdük

Recep
Recep - 12 ay Önce

Panık onda değilde fetocularda hiç bıtmedi

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306