Tek Duşkabin’den 25. yıl kutlama yemeği

Karaağaç Islah Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren sektörünün öncü kuruluşlarından Tek Duşkabin, kuruluşunun 25.yılını bayilerine verdiği akşam yemeğiyle kutladı. Tek Duşkabin’in sahibi Mehmet Şah Dursun, 25’nci kuruluş yıl dönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyerek “2008 yılından itibaren Karaağaç’ta faaliyet gösteriyoruz. Trakya bizlere sahip çıktı, bizler de bu güveni boşa çıkarmama adına elimizden geleni yapıyoruz.’’ dedi.

Tek Duşkabin’den 25. yıl kutlama yemeği
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Duşakabin, banyo küvet, akrilik duş tekneleri ile aksesuarları imalat ederek,
Karaağaç Islah Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren sektörünün öncü kuruluşlarından Tek Duşkabin, kuruluşunun 25.yılını bayilerine verdiği akşam yemeğiyle kutladı. Trakyum Et Lokantası’nda önceki gece düzenlenen 25.yıl kuruluş yemeğine Tek Duşakabin bayileri aileleriyle birlikte katıldı. Tek Duşakabin’in sahibi Mehmet Şah Dursun, misafirlerini tek tek karşılarken program boyunca da misafirleriyle yakından ilgilendi.
Saat 20.00’da başlayan programda birçok ses sanatçısı sahne alırken, ekranların sevilen isimlerinden Cengiz Çimen (Mülayim), düzenlediği mini yarışmalarla geceye renk kattı.
Programda bir konuşma gerçekleştiren . Tek Duşkabin’in sahibi Mehmet Şah Dursun, 25’nci kuruluş yıl dönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyerek “ Trakya bizlere sahip çıktı, bizler de bu güveni boşa çıkarmama adına elimizden geleni yapıyoruz.’’ Dedi. 1989 yılında İstanbul Güngören’de duşakabin imalatına başlayarak sektöre adım attıklarını söyleyen Mehmet Şah Dursun “Temizliğin sembolü olan banyolarımızın en önemli ihtiyacı olan duş ve küvet kabinleri konusunda sizlere hizmet vermekteyiz. İstanbul Bakırköy'deki Showroom'umuzla, Güngören'deki duşakabin imalatımız ve etkin servis ağımızla 1989 yılından itibaren sektörde yer alan kuruluşumuz sizlerin de desteği ile bu vazifeyi en iyi şekilde yerine getirebilmenin haklı gururu içindedir.’’ Dedi.
“20’DEN FAZLA ÜLKEYE İHRACAAT YAPIYORUZ’’
2008 yılında müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için akrilik küvet, jakuzi duşteknesi ve kompakt imalatına başladıklarını ifade eden Dursun “Karaağaç’ta 2 bin metrekare kapalı, 200 metrekare showroom alanımızla merkezi İstanbul ve Türkiye genelindeki 400 tane bayiimizle sektöre yön vermekteyiz. Bugün Tek Duşakabin ve Tekduş Küvet markamız ile 20'den fazla ülkeye ürünlerimiz ihraç edilmektedir.
banner287


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 12:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
zeynep akın
zeynep akın - 6 yıl Önce

nice 25 li yılara daha da büyüyerek bir çok insana ekmek kapısı olarak çalışmalarınızın devamını istemlerimle

AYTEN DURSUN
AYTEN DURSUN - 6 yıl Önce

cok güzel bir gece oltu herkese eşim ve ailem adina cok deşekkur ederiz.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510