Toplu sünnet ve nikah için kayıtlar başladı

Çerkezköy Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen toplu sünnet ve nikah şöleni bu yıl da gerçekleştirilecek.

Toplu sünnet ve nikah için kayıtlar başladı
Çerkezköy Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen toplu sünnet ve nikah şöleni bu yıl da gerçekleştirilecek. Toplu sünnet ve toplu nikah için kayıtların alınmaya başlandığını ifade eden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Başvurular 29 Temmuz’da sona erecek” dedi.

Çerkezköy Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen toplu sünnet ve nikah şöleni bu yıl da gerçekleştirilecek.

BAŞVURULAR 29 TEMMUZ’DA SONA ERECEK


Çerkezköy Belediyesi’nin İlçede yaşayan ihtiyaç sahibi aileler için her yıl geleneksel olarak yapmış olduğu Toplu Sünnet etkinliklerinin kayıtlarının başladığını belirten Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay “İlçemiz sınırları içerinde ikamet eden 5-10 yaş aralığında bulunan ( 2006-2011 yılları arasında doğan) çocukların toplu sünnet işlemlerini yaptırmak isteyen vatandaşlarımız Belediyemiz Halk Masalarına müracaat ederek başvurularını yapabilecekler. Sünnet işlemlerini yaptırmak isteyen vatandaşlarımız 29 Temmuz tarihine kadar Belediyemize gelerek başvurularını tamamlayacaklar” dedi.

TOPLU NİKAH KAYITLARI DA BAŞLADI


Belediyenin ilçe sınırları içerisinde yaşayan gençler ve nikah yaptıramamış çiftler için her yıl geleneksel olarak düzenlediği Toplu Nikah Töreni için de kayıtların alınmaya başlandığını ifade eden Akay “Çerkezköy Belediyesi’nin sosyal sorumluluk ilkeleri kapsamında gerçekleştirdiği Nikah Töreni için kayıt yaptıracak olan çiftlerimiz Belediyemiz Evlendirme Memurluğu’na 29 Temmuz’a kadar şahsen müracaat ederek kayıtlarını yaptıracaklar” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2016, 18:10

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510