Trafik haftasında sürücülere mesaj

Her yıl 6-12 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Trafik Haftası dolayısıyla Çerkezköy İlçe Trafik müdürlüğü tarafından Belediye meydanına kaza yapmış bir araba konuldu. ‘HIZ’la Kaybetme Kaybettirme’ temasının kullanıldığı araç halkın meraklı bakışları içerisinde incelenirken amaç trafik ve hız kurallarına uyulmadığı takdirde ortaya ne gibi sorunların çıkabileceğini gözler önüne serebilmek.

Trafik haftasında sürücülere mesaj
ÇerkezköyBakış - Her yıl 6-12 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Trafik Haftası dolayısıyla Çerkezköy İlçe Trafik müdürlüğü tarafından Belediye meydanına kaza yapmış bir araba konuldu.
BELEDİYE MEYDANINA KAZALI ARAÇ KONULDU
Halkın meraklı bakışları içerisinde belediye meydanına konan aracın arka tarafında ise İlçe Trafik Müdürlüğü tarafından basılmış olan ‘Kontrol Sende’ başlıklı uyarı afişleri bulunuyor.  Afişlerde ayrıca ‘Aşırı hızla araç kullanmak, siz ve başkalarına ciddi zararlar verir.” yazısı da mevcut.


banner287

AŞIRI HIZ ÖLÜM GETİRİR
Çalışmadaki amacın aşırı hız ve trafik kurallarına uyulmadığı takdirde ne gibi kazaların olabileceğini gözler önüne sermek olduğu öğrenilirken, vatandaşlar da belediye meydanında bulunan araca meraklı gözlerle bakarak incelediler.
Haber: Savaş Akyıldırım

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 17:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510