Çerkezköylü pehlivan Antalya'dan madalya ile döndü

Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü pehlivanlarından Caner Arslan, bu yıl 23.'sü düzenlenen Geleneksel Büyük Yağlı Pehlivan Güreşlerinde ikinci olarak gümüş madalya kazandı.

Çerkezköylü pehlivan Antalya'dan madalya ile döndü

Çerkezköy Bakış - Antalya Kumluca’da düzenlenen 23. Geleneksel Büyük Yağlı Pehlivan Güreşlerinde, Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü güreşçilerinden Caner Arslan, kazandığı gümüş madalya ile ilçenin gurur kaynağı oldu.
Tozkoparan Boy kategorisinde mücadele eden Caner Arslan, rakiplerini tek tek yenerek, kürsüye çıktı. Çerkezköy’ü ve Tekirdağ’ı başarıyla temsil eden sporcumuz, Çerkezköy’e gümüş madalya ile döndü.

“SPORA VE SPORCUYA DESTEKLERİMİZ DEVAM EDECEK”

Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Caner Arslan’ı başarılarından dolayı tebrik eden Belediye Başkanı Vahap Akay, “Güreş Antrenörümüz Fatih Dağdelen ile Kulüp Başkanımız M. Şahin Yılmaz’a da emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Çerkezköy Belediyesi olarak, bugüne kadar olduğu gibi, bugünden sonra da spora ve sporcuya elimizden gelen tüm desteği sağlamaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.