Türk Pediatri Kongresi 59. kez yapıldı Türk Pediatri Kongresi 59. kez yapıldı

Milli Piyango Online'da heyecanla beklenen 13 Mayıs 2024 Çılgın Sayısal Loto çekilişi gerçekleşti ve büyük ikramiye yine devretti! 6 bilen çıkmayan çekilişte 300.521.308,49 TL ikramiye bir sonraki çekilişe devrederken, 5 bilen 3 kişi ise 540.253,70 TL'lik ikramiyeyi paylaştı. Çekiliş sonuçları Milli Piyango Online ve Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak yayınlandı.

Çılgın Sayısal Loto Sonuçları Nasıl Sorgulanır?

Çekiliş sonuçları ve kazandıran numaralar Milli Piyango Online (millipiyangoonline.com) üzerinden yayınlandı. Şans oyunu tutkunları, sonuçları sorgulamak için Milli Piyango Online'a giriş yapabilir veya Hürriyet web sitesinde yer alan sonuç sayfasını ziyaret edebilirler. 5 bilen 3 kişi 540.253,70 TL'lik ikramiyenin sahibi oldu. 4, 3 ve 2 bilen talihlilerin ikramiye bilgileri de Milli Piyango Online adresinde yer alıyor.

Bir sonraki Çılgın Sayısal Loto çekilişiyle birlikte devreden büyük ikramiye daha da yükselecek. Şansınızı denemek ve hayallerinizi gerçekleştirmek için Milli Piyango Online veya Milli Piyango bayilerinden kuponlarınızı oluşturabilirsiniz.

Kaynak: HABER MERKEZİ