Akademik başarılarıyla adından sıkça söz ettiren Çerkezköy Çözüm Akademi Okulları kültür, sanat ve spor faaliyetlerindeki başarılarıyla da dikkat çekiyor.

Gençlik ve Spor Bakanlığının düzenlediği okul sporları turnuvalarına yoğun bir katılım gösteren okul, Tekirdağ genelinde okçuluk, yüzme ve atletizm ve masa tenisi branşlarında çeşitli dereceler elde ettiler

BİR ÇOK DERECE ELDE EDİLDİ

Bu kapsamda Çerkezköy Çözüm Akademi Okulları öğrencileri, Caner Yasin Güneş ve Vahit Emir Oral, Masa tenisi Tekirdağ takım 3’nsü, Nihal Azra Okay Okçuluk branşında Tekirdağ 1’ncisi, Alper Sertçi Yüzmede Tekirdağ 4’ncüsü, Erdem Memiş Fırlatma Topu Tekirdağ 1’ncisi, Nisa Kolay uzun atlama Tekirdağ 3’ncüsü, Dirim Ayda Kahraman, Beren Asya Ekin, Işıl Çil, Zehra Araslı ve Zeynep Mina Sarı takım koşusunda Tekirdağ 3’ncüsü oldu.

“TEBRİK EDİYORUM”

Başarılı öğrencileri özel olarak tebrik eden Kampüs Müdürü Demet Kurucu, “Öğrencilerimizi hem akademik olarak hem de sanat ve spor faaliyetlerinde desteklemeye devam edeceğiz. Bu başarılardan büyük mutluluk duyuyoruz. İlgili öğretmenleri, başarı kazanan öğrenci ve ailelerini tebrik ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Çözüm Akademi

Çözüm Akademi1

Çözüm Akademi2

Muhabir: Burak Dalkıran