Abban ve Gümüş incelemelerde bulundu

Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş yapımı devam eden okullarda incelemelerde bulundu.

Abban ve Gümüş incelemelerde bulundu

banner287
Çerkezköy Bakış - Sanayi bölgesinde bulunmasından dolayı yoğun göç alan Çerkezköy’de en büyük ihtiyaçların başında yeni okullar geliyor. Bu sene açılan ve yapımı devam eden birçok okul bulunuyor. Kaymakam Abban ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Gümüş, yapımı devam eden ve kısa süre içerisinde tamamlanması beklenen hayırsever yatırımı ile yapılan Anaokulu inşaatını ve yine tamamlanmak üzere olan 32 derslikli Yusuf Şenel Ortaokulunda incelemelerde bulundu. Yusuf Şenel Ortaokulunun çevre düzenlemesi yapıldığı öğrenildi.
YATIRIMLARIN DEVAM ETMESİ GEREKİYOR
Geçtiğimiz günlerde “Okul Güvenliği ve Eğitim Toplantısı’nda konuşan Kaymakam Atilla Selami Abban, yoğun göç alınması nedeniyle yatırımların sürekli devam etmesi gerektiğini belirtmiş ve yapılan okulların belirli bir süre boyunca tekli eğitimi muhafaza edebileceğini belirtmişti.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
İlgili makama..
İlgili makama.. - 5 ay Önce

Sayın.kaymakam.bey Kızılpınar mahallesi millet caddesi İstanbul city konutları yolu sahipsiz.ne büyükşehir.nede Çerkezköy belediye sahip leniyor o kadar haber olduğu halde uğrayan yok.caddenin bir kısmını büyükşehir belediyesi yaptı. İstanbul city tarafı.sahipsiz ...yol yol değilpatates tarlası

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306