İzleyenlere duygu dolu anlar yaşattılar

Safa Kelebek Anaokulu Minikleri izleyenleri duygulandıran bir yılsonu gösterisi sergiledi.

İzleyenlere duygu dolu anlar yaşattılar

Çerkezköy Bakış - Halk Eğitimi Merkezi Salonunda düzenlenen yılsonu programına İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş, Çerkezköy Safa Vakfı Başkanı Ramazan Tahir Eke, Safa Kelebek Anaokulu Müdürü Faruk Aydın ve çok sayıda öğrenci velisi katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan programda Çerkezköy Safa Vakfı Başkanı Ramazan Tahir Eke kısa bir konuşma yaptı. 

“ÇOCUKLARIMIZA MÜMKÜN OLDUĞUNCA UCUZ EĞİTİMİN VERMEYE ÇALIŞIYORUZ”

Eke, “Çerkezköy Safa Vakfı olarak amacımız iki alanda hareket etmek, birincisi eğitim. Çocuklarımızı vatana, millete hayırlı birer birey olarak yetiştirmek. İkincisi ise ihtiyaç sahiplerine yardımlar yapmak. Faaliyetlerimizi yoğun olarak Çerkezköy’de sürdürüyoruz. Safa Kelebek Anaokulları ticari amaç gütmeyen kurumlardır. Çocuklarımızın eğitimlerine mümkün olduğunca ucuz şekilde halletmeye çalışıyoruz. Bizim amacımız anaokullarımızın sayısını arttırmak. Çünkü bugün Çerkezköy’de ve Kapaklı’a 35 bin öğrenci var. Okula hazırlık aşamasında binlerce öğrencimiz var. Bugün burada da Safa Kelebek Anaokulumuzun bu yıl yapmış olduğu çalışmaların sonuçlarını izleyeceksiniz. Hepinize geldiğiniz için teşekkür ediyorum ve iyi seyirler diliyorum.” dedi.

DUYGU DOLU ANLAR YAŞATTI

Program Kuran-ı Kerim Tilavetiyle başladı. Sonrasında sırasıyla Sevgi Çiçekleri, 15 Temmuz, Bir Gül Aldım Elime, Kudüs, 40 Hadis, Rabbim Sana Çok Şükür, Kırmızı Güller, Gündoğdu, Fener ve Sevginin Sultanları gösterileri sırasıyla sergilendi ve büyük beğeni topladı. 15 Temmuz gösterisi seyircilere duygu dolu anlar yaşattı.

PLAKETLERİ VERİLDİ

Burada Ahmet Yıldız, Ramazan Tahir Eke, Ali Eke, Ömer Ünlü’ye İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş tarafından plaketleri verildi. Program miniklerin mezuniyet gösterisiyle sona erdi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2018, 09:47

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510