Öğrenciler bilgilerini yarıştırdı

Gülerçin Koleji’nin düzenlediği ortaokullar arası bilgi yarışması başladı. 10 Aralık pazartesi günü ise final yarışı yapılacak ve dereceye giren okullar belli olacak.

Öğrenciler bilgilerini yarıştırdı

Çerkezköy Bakış - 14 okulun katıldığı ortaokullar arası bilgi yarışması başladı. İlk yarışmalardan önce açılış konuşmasını yapan Gülerçin Koleji Okul Müdürü Ömer Kürklü, “Çerkezköy genelinde 14 okulumuzun yarışacak. İlk önce 5 okulumuz, ikinci turumuzda 5 okul sonrasında kalan dört okul yarışacak. Her gruptan bir tane birinci çıkacak. 10 Aralık Pazartesi günü büyük finali yapacağız ve orada 1’inci, 2’inci, ve 3’üncü okullarımızı açıklayacağız. Buradaki bütün öğrencilerimizin hepsi birer birinci. Öğrencilerimizi bir araya getirelim istedik. Burada öğrendikleri bir birli hayatlarının bir yerinde karşılarına çıkacak ve belki de hayatını değiştirecek. Tüm öğrencilere başarılar diliyorum.” dedi.
1. grupta Raif Dinçkök Ortaokulu, Tepe Ortaokulu, 125. Yıl Ortaokulu, Cumhuriyet Ortaokulu ve Nurullah Narin Ortaokulu, 2. grupta Hacı Fahri Zümbül İmam Hatip Ortaokulu, Çerkezköy İmam Hatip Ortaokulu, 75. Yıl Ortaokulu, Uğur Ortaokulu ve Şehit Ömer Halisdemir İmam Hatip Ortaokulu, 3. grupta ise Büyükşehir Belediyesi Gazi Mustafa Kemal Paşa Ortaokulu, Mevlana Ortaokulu Metin Seçkin Ortaokulu ve Veliköy Belediyesi Ortaokulu yer aldı. 

banner287

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306